Zeynep Beşerler sekiz yıl sonra tiyatro oyunuyla hayranlarının karşısına çıkıyor!

[ad_1]

Bir zamanların çok sevilen oyuncusu Zeynep Beşerler tam sekiz yıldır setlerden uzak. En son Arka Sokaklar dizisiyle ekrana gelen Beşerler yıllar sonra bir tiyatro oyunuyla hayranlarının karşısına çıkıyor.

Zeynep Beşerler dizi dünyasına ilk kez 2003 yılında Alacakaranlık dizisiyle adım attı. Seçtiği projelerde oldukça titiz olan oyuncu bugüne kadar Ihlamurlar Altında, Rüzgarlı Bahçe, Aşk ve Ceza gibi dizilerde rol aldı.

Başarılı oyuncu en son Kanal D’nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ile ekrana gelmişti. Uzun süre bu dizide rol alan Beşerler, Melek Serter karakteriyle karşımıza çıkmıştı. En son 2014 yılında televizyon ekranında izleyiciyle buluşan Beşerler, evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra setlere uzun bir ara verdi.

Güzel oyuncu uzuna aradan sonra bir tiyatro projesini kabul etti. Zeynep Beşerler, Hangisi Karısı isimli tiyatro oyunuyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Ray Cooney tarafından yazılan tiyatro oyununda Zeynep Beşerler, Selen Soyder, Ahmet Kayakesen, Ömür Özdemir, Göktuğ Derici, Giray Mert Özdenoğlu ve Şahin Öztürk’le birlikte rol alıyor. Yönetmenliğini İrfan Kangı’nın üstlendiği oyunun konusu ise şöyle:

John Smith, Londra’da bir taksi şoförüdür. John’un birbirinden farklı iki hayatı, Londra’nın farklı bölgelerinde iki evi vardır ve de resmi olarak evli olduğu iki eşi: Mary ve Barbara. Çok sıkı bir zaman programı yaparak iki evliliğini de hiç şüphe çekmeden devam ettiren John, bir akşam yaşlı bir kadını hırsızlardan kurtarmak isterken gözünü hastanede açar. Hırsızlık olayını araştıran dedektiflerin sorularıyla John’un bütün düzeni bozulmak üzeredir. Üst kat komşusu Stanley’den yardım ister ancak Stanley yardım etmekten çok işleri daha da karıştıracaktır. Barbara’nın yeni komşusu Bobby’nin de dahil olmasıyla olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Bu arada Beşerler’in başrolünü Ümit Erdim’le paylaştığı, geçen yıl çekilen Anlatırsam Aşık Olurum filmi BeinMovies’de yayına girdi. Yönetmenliğini Gökhan Ayiz’in yaptığı, senaryosu Yıldız Ertan tarafından kaleme alınan romantik komedi türündeki filmde Zeynep Beşerler ve Ümit Erdim, boşanan bir çifti canlandırıyor. Son zamanlarda çok tartışılan nafaka konusunun işlendiği filmde Zeynep Beşerler ve Ümit Erdim’e; Kerem Poyraz, Tanser Yılmaztürk, İrfan Kangi, Duygu Şen, Osman Büyükercan ve sürpriz isimler eşlik ediyor.

[ad_2]

Kaynak