Terzi’yle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy’un bir sonraki projesi ne?


Televizyongazetesi.com/Detay – Çağatay Ulusoy, BluTV’de yayınlanan Yeşilçam dizisiyle elde ettiği başarının ardından Netflix için çekilen Terzi’yle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üç sezon olarak yayınlanacak Terzi’nin ardından bir sonraki projesi şimdiden konuşuluyor.

Son yılların en başarılı oyuncularından biri olarak kabul edilen Çağatay Ulusoy şu aralar yeni dizisi Terzi için sette. Gündeme geldiği ilk günden bu yana birçok talihsizliğin yaşandığı dizide sular nihayet duruldu. Çekimler tüm hızla devam ediyor.

Üç sezon olarak izleyiciyle buluşacak olan Terzi’nin çekimleri de uzun sürecek. Ancak daha şimdiden Çağatay Ulusoy’un bir sonraki projesi gündeme geldi bile. İddialara göre Terzi’nin çekimi süresince Çağatay Ulusoy başka hiçbir projede yer almayacak. Ancak Terzi’nin çekimleri biter bitmez Çağatay Ulusoy yeni filminin çekimlerine başlayacak. Bu filmin ne olacağı ve nerede yayınlanacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

Önce ulusal kanal TV8 için anlaşan dizi Netflix’e geçmesinden sonra bir hayli değişiklik geçirdi. Senaristler bölüm süresini kısaltmak için senaryoyu yeniden yazdı. Böyle olunca haliyle ortaya birkaç sezonluk iş çıktı.

Ancak Terzi dizisi daha en baştan Netflix’le üç sezon olarak anlaştı. Genellikle birinci sezon sonunda izlenme oranına göre dizinin devamına karar veren Netflix’le yapılan bu anlaşma oldukça sıra dışı bir durum olarak karşımıza çıktı. Bu durum dizinin ne kadar iddialı olduğunu da kanıtladı.

Çekimlerine yaklaşık bir ay önce başlanan Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy’a başrolde Şifanur Gül eşlik ediyor. Bugüne kadar iki kadın başrol oyuncusunun ayrıldığı dizinin çekimleri son hız devam ediyor. Dizide Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül ve Ece Sükan’ın yanı sıra Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Engin Şenkan gibi usta isimler yer alıyor.Kaynak