Sadakatsiz dizisinde finalden önce sete veda eden oyuncu kim?


Ünlü milli futbolcu Metin Tekin ile ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam’ın oğlu olan Tarık Emir Tekin, Sadakatsiz dizisinde çok başarılı bir oyunculuk sınavı verdi. Dizide Selçuk karakterini canlandıran Tekin, kendisine tam zıt bir karakteri başarıyla canlandırarak izleyicileri fazlasıyla şaşırttı.

Doctor Foster isimli BBC dizisinden uyarlanan Sadakatsiz, sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok ülkesinde de yayınlandı ve çok iyi sonuçlar elde etti. Dizi ile birlikte birçok isim gibi Tarık Emir Tekin de milyonların sevgisini kazandı. Selçuk gibi psikopatlık derecesindeki bir karakteri çok başarılı şekilde canlandıran oyuncu, 3 bölüm sonra final yapacak olan Sadakatsiz’den sonraki planlarını da yapmaya başladı.

Sadakatsiz ile yaptığı büyük çıkışın ardından magazin gündemine sık sık gelmekte olan Tarık Emir Tekin, mütevazi kişiliğiyle ise kalpleri kazanıyor. Dizinin ardından askere gitmeyi planlayan oyuncu, sevgilisi Sofia ile de mutlu birlikteliğine devam ediyor.

Tarık Emir Tekin, “Haftaya askere gidiyorum” diyerek dizinin finalinden önce ekibe veda edeceğini de açıklamış oldu. 25 Mayıs’ta yayınlanacak olan 60. bölüm ile birlikte Sadakatsiz dizisi final yapacak. Ancak genç oyuncunun çekimleri tamamlandı ve askerlik için son hazırlıklarını yapıyor.

Dizinin finalini de hatırlatan Tekin, “Sezon bitmek üzere, birkaç bölüm sonra dizimizi bitiriyoruz. Son heyecanlar” diye konuştu.

İlk defa Sadakatsiz dizisiyle televizyonda görünen Tarık Emir Tekin, 2 sezon süren projenin kendisi için yorucu olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Ben ilk defa televizyon dizisi yapıyorum. 2 sezon, yaz tatili girmesine rağmen konsantrasyonunuz bir projede olduğu zaman 2 sezon boyunca, 60 bölüm boyunca yoruluyor insan. Aynı karakteri oynamak da çünkü sizle çok bütünleşiyor, sizin bedeninizden var ettiğiniz bir karakter o. Birazcık yorucu oluyor.”

Selçuk karakteriyle Sadakatsiz dizisinin tamamında yer alan ve bu sayede geniş bir hayran kitlesi de elde eden Tarık Emir Tekin, oyunculuk macerasında çok önemli bir sınavı başarıyla geçmiş oldu.

Bedelli askerliğini Maltepe’de yapacağını belirten oyuncu, güzel bir tecrübe yaşayacağına inandığını söyledi.

“Hepimiz bu görevi yapacağız, bu bizim vatani görevimiz” diye konuşan Tarık Emir Tekin, annesinin kendisini özleyeceğini ama 28 günlük askerliğin kısa bir süre olduğunu da ifade etti.Kaynak