Yaz dizileri birer birer yayına giriyor! Senden Daha Güzel dizisi için geri sayım başladı!


Televizyongazetesi.com/Detay – Ekranın sevilen pek çok yapımının sezon finalleri yaklaşıyor. Bu haftadan itibaren bazı diziler final ya da sezon finali yapmaya başladı. Eylül sezonundan beri ekranda olan ya da sezona ilerleyen dönemlerde giren dizilerden bazıları final yaparken bazıları da bir sonraki sezon öncesinde yaz tatiline giriyor.

Bu arada kanallar da hızlı bir çalışma ile yazlık dizilerini seçti ve yavaş yavaş ekrana getirmeye başlıyor. Yaz aylarının daha renkli, sıcak, samimi hikayeleriyle çok konuşulacak olan dizileri birer birer yayına gelmeye başlayacak.

Bunlardan birisi de Fox TV için hazırlanan Senden Daha Güzel dizisi. Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizinin yönetmenliğini de Deniz Koloş yapıyor.

Cemre Baysel ve Burak Çelik’i bir araya getiren Senden Daha Güzel dizisinin 7 Haziran Salı akşamı ilk bölümü yayınlanacak. Senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun üstlendiği dizinin yayın tarihi de açıklanınca heyecan daha da büyüdü.

Yeni dizinin fragmanını izleyenler, merakla romantik komedi dizisini bekliyor. İki oyuncunun ekran uyumu heyecanla beklenirken, tanıtımı izleyenler tarafından şimdiden beğeni topladıklarını da eklemek gerek…

Cemre Baysel’in Baht Oyunu dizisiyle öne çıkmasından sonra şimdi de başka bir romantik komediyle ekrana dönmesini hayranları merakla bekliyordu. Burak Çelik ile uyumları sosyal medyada çok konuşuldu.

“Senden Daha Güzel”de başroller Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Heyecanla beklenen “Senden Daha Güzel”, 7 Haziran Salı saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.Kaynak