Baba dizisinin ikinci sezonunda her şey sil baştan değişiyor!

[ad_1]

2022 yılına damga vurması beklenen Baba dizisinin beklentilerin altında reytingler elde etti. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş ikilisinin öne çıktığı Baba dizisinde hikaye beğenilse de beklenen vurucu etkiyi yapamadı.

Baba dizisi ortalamanın üzerinde reytingler almakla kalmadı, kemik bir izleyici kitlesini de elde etti. Dizinin sıkı bir takipçi grubu var ve reytingleri de ortalamanın üzerinde seyrediyor. Reytingler noktasında istikrarlı bir gidişat ortaya koyan Baba dizisi bu sayede ikinci sezon onayını aldı.

Baba dizisinin ikinci sezonu öncesinde yaşanan ayrılıklar ise yeni dönemin çok daha farklı ve bambaşka yeniliklerle dolu olacağına işaret ediyor. Diziden ayrılan isimler arasında Beril Pozam, Oktay Çubuk ve Macit Koper yer alıyor.

Ayrıca hem Zeynep Tuğçe Bayat hem de Özge Özacar’ın diziden ayrılacakları ortaya çıktı. Böylelikle şimdiye kadar diziye veda eden oyuncu sayısı 5’e çıkmış oldu.

İlk sezonu yakında tamamlayacak olan Baba dizisinde yaz arası verilecek ve bu süreçte de önemli hazırlıklar yapılacak. Bu yeni hazırlıklar hem hikaye hem de yeni karakterler ile diziyi daha güçlü hale getirmek için yapılıyor.

Şimdiye kadar 14 bölümü yayınlanan Baba dizisi, 31 Mayıs Salı akşamı 15. bölümü ile birlikte sezon finali yapacak. Dizinin 3 ay sonra Eylül’de yeniden ekranda olması bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak