Yasak Elma’da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin’den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu’na Neler Olacak?

[ad_1]

Ekranların en eğlenceli ve reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma’nın gelecek sezonunda kimlerin olacağı merak edilirken, şimdiden iki yeni karakterin dahil olacağı öğrenildi.

Pazartesi akşamlarının eğlencesi ve Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizilerinden Yasak Elma, 5. Sezonunda da yüksek reytinglerle sezonu kapatıyor. Dolayısı ile de reytingleri de çok iyi gelen Yasak Elma için altıncı sezon hazırlıkları da sürüyor.

Eda Ece efsanesinin yanı sıra, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz’ın başrollerinde yer aldığı dizinin geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor ancak dizi sürekli olarak da değişen oyuncular ve karakterlerle de ilgi toplamaya devam ediyor.

Dizi beşinci sezon finaline doğru gidilirken ilk elenen isim Doğan karakterinin yardımcısı Çetin oldu. Erdal Bilingen ölerek hikayeye veda edeceği daha önceden de açıklanmıştı.

Yasak Elma Dizisi Biz de Sedai gibi şok olduk! | FOX

Ancak bu haberin ardından Medyapım imzalı dizinin hikayesine iki yeni karakterin daha katılacağı öğrenildi. 13 Haziran tarihinde sezon finalini yapacağı bilinen Yasak Elma dizinin gelecek sezonunda Eda Ece dışında kimlerin devam edeceği ise henüz bilinmiyor.

Etkili bir sezon finali beklenen dizide Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün başarılı senaryosuna sezon bitmeden son olarak iki yeni karakter daha katılacağı öğrenildi.

Bunlardan birisi Bahtiyar Memili’nin canlandırdığı Sedai’nin Adana’dan gelen teyzesi Emine’yi canlandıracak usta oyuncu Nalan Örgüt olarak açıklanırken diğer isim ise, son dönemde dizide yıldızı iyiden iyiye parlayan Ekin kanadından geldi. Ceyhun Mengiroğlu’nun büyük bir başarı ile canlandırdığı Ekin’in anneannesi de hikayeye dahil oluyor.

Nalan Örgüt kimdir? Nerelidir? Nalan Örgüt nerede oturuyor? - Haberimport.com Son Dakika Haberler

Anneanne Sümer’in kim olacağı bilinmezken, Ekin’in hikayesinin böylece genişleyecek olması seyirciyi heyecanlandırdı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Şeyma Subaşı’nı Unutmadı! Bu Defa Fena Dalga Geçtiler Yılın Aşkı İle! Muhammed Alsaloussi Detayı!

Yasak Elma Şeyma Subaşı’nı Unutmadı! Bu Defa Fena Dalga Geçtiler Yılın Aşkı İle! Muhammed Alsaloussi Detayı!

Bu arada 142. bölümde Sedai’nin ise kaza geçirerek ölümden döneceği öğrenildi ki zira teyze Emine’de muhtemelen bu karede hikayeye dahil olacak.

Eda Ece ile ilgili bilgiler! Yasak Elma dizisi Yıldız kimdir? Yıldız'ı Eda Ece canlandırıyor! Eda Ece kaç yaşında? - Magazin Haberleri

[ad_2]

Kaynak