Kanal D’nin yaz dizisi Seversin, Menajerimi Ara’nın izinden gidiyor!


Kanal D’nin çok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan yeni yaz dizisi Seversin’de hazırlıklar tam gaz sürüyor. Romantik komedi türündeki dizinin yeni bir tanıtımı geldi. Tanıtımından anlaşıldığı kadarıyla Seversin, Menajerimi Ara’nın izinden gidiyor.

Fransız yapımı Call My Agency dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara, her ne kadar reytinglerde çok yüksek sonuçlar alamasa da büyük ilgi görmüş ve dizi dünyasına yeni bir nefes getirmişti. Her bölümünde birkaç ünlü ismi konuk oyuncu olarak alan dizi bir menajerlik ajansının merkezinde şöhretlerin dünyasının perde arkasını anlatmıştı.

Kanal D’nin bu yaz ekrana gelecek yeni romantik komedisi Seversin’den yeni tanıtım geldi. Yeni tanıtım izleyicilere Menajerimi Ara’yı hatırlattı. Seversin de, Menajerimi Ara gibi dizi dünyasının perde arkasını anlatmaya hazırlanıyor.

Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi Seversin ’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İlayda Alişan’ın Asya, Burak Yörük’ün de oyuncu Tolga Tuna karakterine hayat verdiği dizinin, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

Seversin dizisinde İlayda Alişan, İstanbul’da bir AVM’de tezgahtar olarak çalışan, kendi imkanları ile üniversite sınavlarına hazırlanan, gözü kara, hakkını yedirmeyen ve abisi Kadir’in en güvendiği kız kardeşi Asya karakterine hayat verecek. Burak Yörük ise yirmili yaşların sonunda atletik bir fiziğe sahip, oldukça yakışıklı, tüm çocukluğu dizi, reklam filmlerinde geçmiş ünlü bir karakter olan Tolga Tuna’yı canlandıracak.

Asya ve Tolga’nın yolları, Tolga’nın yeni çekeceği romantik komedide partnerinin ünlü olmayan genç bir kadının seçilmesine karar verilmesiyle kesişecek. Talih Asya’nın yüzüne gülecek ve başrolü bu deneyimsiz genç kızın başına konacak. Seversin dizisinde bol bol dizi dünyasının bilinmeyen yüzünü izleyeceğiz.Kaynak