Yasak Elma Sezon Finali’nde Neler Olacak? Bomba Açıklamalar Atarda Geliyor! Ayrılık Haberi Şaşırtma mı? Şoka Hazırlanın


Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma hem sezon finalinde hem de yeni sezonda izleyicisine “şok” yaşatmaya kararlı…

13 Haziran’da sezon finali yapması beklenen dizi yapılan açıklamalara bakılırsa tekrar başlayacağı Eylül ayını heyecanla bekletecek.

Hem Medyapım hem de Fox TV’nin adeta gözbebeği olan ve büyük önem verilen dizisi Yasak Elma milyonlarca izleyiciyi ekrana taşımaya devam ediyor ve bu sebeple de  yine yeni sezonu ilk garantileyen dizi olmuştu.

Önce Berk Oktay, sonra Şevval Sam derken geçtiğimiz gün de Şebnem Dönmez ayrılığı haberi magazine düşerken sonrasında bazı haberlerde Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz’ın da ayrılık haberleri duyurulmuştu.

Mahkum Savcı ve Barış Öldü Mü? Yeni Sezonda İsmail Hacıoğlu Mu Onur Tuna Mı Ayrılıyor?

Mahkum Savcı ve Barış Öldü Mü? Yeni Sezonda İsmail Hacıoğlu Mu Onur Tuna Mı Ayrılıyor?

Ancak yine artarda yapılan açıklamalar, dizinin vazgeçilmez ismi Eda Ece’nin kurduğu cümleler ile birleşince yine başa dönüldü.

Berk Oktay, Yasak Elma'dan ayrılıyor mu? - LeGazete

Eda Ece’nin “Bizim son 2 bölümümüz, artık sezon finaline doğru gidiyoruz. Finalimizde biraz daha uzun geçecek. Sürekli sette çalışarak geçiyor. Öyle bir final bölümümüz var ki, kim kalacak, kim gidecek şu anda muamma” açıklaması magazinde yer alan ayrılık haberlerini de tekrar sorgulattı.

Alınan son haberlerle heyecanı altıncı sezona taşımak için senaristlerin birçok karakterin ucunu açık bırakmayı tercih edeceği anlaşılırken milyonların gözdesi olan dizinin hem şoklayıcı bir sezon finali yaşatacağı hem de verdikleri arada tahminlerle yine Yasak Elma tahminleri yaptıracağı garanti gözüküyor.

Hoş Yasak Elma’dan başka bir şey yani sakin birşeyler beklenmezdi zaten. Bakalım neler olacak…

Yasak Elma Dizisine Yeni Oyuncu! Şebnem Dönmez'in Ardından Bir İsim Daha...Kaynak