Heyecanla beklenen Kaçış, unutulmaz dizi Homeland’i hatırlattı!

[ad_1]

Türkiye’nin yeni dijital platformu Disney Plus’un ilk yayın tarihine sadece bir hafta kaldı. Platform 14 Haziran’da büyük bir heyecanla beklenen Kaçış dizisini ekrana getirerek açılacak. Bu arada Kaçış dizisinden yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Gelen son görüntüler Hollywood’un unutulmaz yapımı Homeland’i hatırlattı.

Engin Akyürek’in hikayesini yazdığı Kaçış dizisi, 14 Haziran Salı günü Türkiye’deki yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ta aynı gün yayına girecek. Engin Akyürek’in başrolünü İrem Helvacıoğlu ile paylaştığı Kaçış dizi, bugüne kadar yapılan paylaşımlarla merakları iyice artırmış durumda.

Diziden gelen son fotoğraflar izleyicilere Hollywood’un unutulmaz yapımı Homeland’i hatırlattı. Başrolünde Claire Danes, Mandy Patinkin ve Damian Lewis’in yer aldığı Homeland, sekiz sezon olarak yayınlanmış ve izleyicileri büyük bir heyecana sürükleyerek unutulmazlar arasında yerini almıştı.

Hikayesi Ortadoğu’da geçen Homeland ile Kaçış arasındaki benzerlikler de gözden kaçmadı. Her ne kadar görüntülerde benzerlik bulunsa da iki dizi birbirinden çok farklı hikayeye sahip. İkisinin tek ortak noktası Ortadoğu’da geçiyor olması. Görüntülerdeki benzerlik de bu yüzden.

ABD yapımı Homeland, bipolar bozukluğu olan, mesleğinde çok başarılı olan bir CIA ajanının Ortadoğu’daki nefes kesen maceralarını anlatıyordu. Kaçış ise savaş muhabirlerinin hikayesini izleyiciye anlatacak. Ancak görünen o ki Homeland’i unutamayanlar Kaçış’ı da büyük bir beğeniyle seyredecek.

Sınır ötesine gizlice geçen bir grup gazetecinin baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri ile izleyenleri derinden etkileyecek dizinin kadrosunda Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor. Dizi, Ortadoğu’da yaşanan insanlık dramını anlatacak.

[ad_2]

Kaynak