Yargı dizisinin izleyicide bu kadar büyük karşılık bulmasının nedeni 3 kelimede gizli!

[ad_1]

Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, Kara Sevda dizisinde Neslihan Atagül ve Burak Özçivit ile birlikte başrolde yer almış ve bu yapım sayesinde de çok geniş bir hayran kitlesi elde etmişti. Oyuncunun Aşk 101 isimli Netflix dizisinde partner olduğu Pınar Deniz ile yeniden bir araya gelerek Yargı dizisinde buluşması da çok etkili bir işbirliğini beraberinde getirdi.

Kaan Urgancıoğlu, bu sezonun en iyi çıkışını yapan Yargı dizisindeki Ilgaz karakteri ile gönülleri bir kez daha kazandı. Pınar Deniz ile de çok iyi bir dizi çifti olması, oyuncunun sosyal medyada daha da çok öne çıkmasını sağladı. Yargı dizisinin yurt dışında gördüğü ilgi de Kaan Urgancıoğlu’na dünyanın birçok yerinde yeni hayranlar kazandırdı.

Yoğun bir şekilde çalıştıklarını anlatan Kaan Urgancıoğlu, iş toplantılarına da devam ediyor. Bu sezonun güzel ama yoğun geçtiğini anlatan oyuncu, bu başarının nedenini ise şöyle anlattı: “Çok güzel kuruldu, iyi hazırlanıldı. İyi bir senaryomuz var. Oyuncular birbiri ile çok güzel bir uyum yakaladılar. Yapım şirketi, yönetmenimiz, senaristimiz, diğer oyuncular… Her zaman denk gelmeyen bir uyum başarısı yakalanmış oldu. Halkın da ilgisini çekti, çünkü adaleti, vicdanı ve aile kavramlarını anlatıyor.”

Yargı dizisinin bu kadar çok ilgi çekmesinin altında bu üç kelimenin büyük anlamı yatıyor: “Adalet, vicdan ve aile…”

Dizide her karakterin kendi içinde adaleti, vicdanı ve aile kavramını farklı şekillerde yaşamasının izleyicinin diziye ilgi göstermesinde çok etkili olduğunun altını çizen Kaan Urgancıoğlu, herkesin içinde bu konuların bir karşılığının olduğunu da belirtti.

Adalet, vicdan ve aile kavramlarının izleyicilerde bir karşılığının olması Yargı dizisinin başarısına çok büyük bir etki yaptı. Oyuncu, bu gerçeği ifade ederken günümüzde herkesin adalete ihtiyacının olduğunun altını çizdi ve “Bunun için mücadele veriyoruz, sesimizi çıkarmaya çalışıyoruz. O yüzden de karşılık buldu. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

[ad_2]

Kaynak