Ve Masumlar Apartmanı final yapıyor! Kaç bölüm kaldı? İşte detaylar…


Ekrana geldiği ilk günlerde izleyenleri dehşete düşüren bir hikaye olarak büyük dikkat çekmişti. Masumlar Apartmanı dizisi, Dr. Gülseren Budayıcıoğl’nun gerçek bir hayat hikayesinden alıntıladığı kitabından senaryolaştırılmıştı.

Dizi, TRT 1’in beğeni toplayan yapımlarından birisi oldu. Etkisi muhtemelen uzun sürecek ve yıllarca da hatırlanacak. Hem hikayesi hem de oyunculuklarıyla çok konuşulan, konuşturan bir yapım olmayı başardı. Fakat ikinci sezonda, ilk sezondaki kadar ilgi görmedi.

Masumlar Apartmanı dizisinin reytingleri giderek düştü. Hikayedeki can alıcı noktalar izleyici tarafından giderek kanıksanınca, ilgi de haliyle kaymaya başladı. Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı’nın, 3. sezonda da devam edip etmeyeceği bilinmiyordu.

Aldığı reytinglere bakarak kanalın diziyi bu sezon sonunda bitirmesi muhtemeldi ancak bir açıklama yapılmamıştı. Fakat hafta içinde durum netleşti. Final söylentilerinin doğru olduğu öğrenildi.

Buna göre Masumlar Apartmanı, 3. sezonu göremeyecek. Kaç bölüm kaldığı da ayrı bir merak konusu oldu. Başrolleried Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’nun yer aldıkları dizide ayrıca Tansel Öngel, Aslıhan Gürbüz de hikayenin kahramanlarından olarak sonradan diziye dahil olmuşlardı.

Dizinin vedasına kısa bir süre kaldığı belirtilmekte. Gelen bilgilere göre Masumlar Apartmanı’nın finaline 4 bölüm kaldı!

Reytinglerde Total izleyicilerde reyting puanı açısından 3 bandına kadar düşen Masumlar Apartmanı sıralamada 11. sıraya geriledi. İlk 10’a bile girmekte zorlanan dizi için tehlike çanları da çalıyordu zaten! Final tarihi belli olan dizi, bu sezon ekrana vea etmeye hazırlanıyor.Kaynak