Yalnız Kurt için merakla beklenen sorunun cevabı belli oldu! Dizi yakında sezon finaline hazırlanıyor!


Sezon arasında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan, yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Yalnız Kurt, cuma akşamları izleyiciyle buluşuyor. Duayen yapımcı ve yönetmenin çektiği dizi, ilk başladığı dönemde büyük ilgi çekmiş, yayınlanan ilk bölümleri sosyal medyanın gündemine yerleşmişti.

Sonrasında yavaş yavaş ilginin azaldığı ve reytinglerinin beklenenden düşük gelmeye başladığı Yalnız Kurt dizisinin yeni sezona devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Kısa sürede kendi seyirci kitlesini oluşturan projeye ülkemizin en başarılı yönetmenlerinden M. Çağatay Tosun imzasını atıyor.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın edindiği son haberlere göre Yalnız Kurt dizisi 20. bölümde sezon finali yapacak ve eylül sezonunda yenilenen kadrosuyla ekran yolculuğuna devam edecek.

Böylece dizinin devam etmesi gerektiğini ve hikayenin çok kaliteli olduğunu düşünen geniş hayran kitlesinin de isteği oldu. Ancak Atv’nin ne zaman sezon finali yapacağı henüz netleşmedi.

Yalnız Kurt dizisinin son bölümlerde sergileyeceği reyting performansının da dizinin devam etmesi halinde yer alacak yeni isimler ve devam edecek oyuncularla ilgili karar verilmesi noktasında etkili olması bekleniyor.

Öte yandan Yalnız Kurt’un usta aktörü Cihan Ünal, geçirdiği ameliyat nedeniyle ara verdiği diziye dinlenmiş ve eskisinden de daha sağlıklı olarak sezon finaline son iki bölüm kala geri dönecek.Kaynak