Mahkum dizisinde izleyicinin istediği oldu, sevilmeyen karakter ikinci sezonda yok!


Mahkum dizisi perşembe akşamları Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Yakında sezon finali yapacak olan dizinin ikinci sezonu için de kanaldan onay çıkmıştı. Onur Tuna ile İsmail Hacıoğlu’nun etkili performansları ile öne çıkan diziden Seray Kaya’nın 17. bölümde ayrılması ise büyük eleştiri konusu yapılmıştı.

Mahkum dizisinde eleştirilen bir başka konu ise Sinyor karakterinin hikayeye dahil edilmesiydi. Yasak Elma dizisindeki başarılı performansının ardından uzun süre ekrana ara veren Talat Bulut, karakteri başarıyla canlandırdı. Ancak dizi hayranlarına göre böyle bir karaktere hiç ihtiyaç yoktu ve hikayeyi ileri götürmek bir yana, ritim bozan bir durum ortaya çıktı.

Mahkum dizisi hayranlarının sosyal medyada sürekli eleştirdiği Senyor karakterinin artık hikayede olmayacağı ortaya çıktı. Talat Bulut’un 10 bölümlük misafirliği bitiyor ve Sinyor karakteri de diziye veda etmiş olacak.

Mahkum dizisi hayranları bu durumdan bir hayli memnun olacaktır. İzleyiciler yaz arasında ise senaristlerin daha güçlü bir hikaye kurgusu ortaya koyma konusunda iyi bir fırsat yakalayacağını ve Mahkum dizisinin gelecek sezon çok daha başarılı bir çıkış sergileyebileceğini düşünüyor.

Talat Bulut’un son kez izleyicilerle buluşacağı Mahkum dizisinin 23. bölümü 26 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’da Fox TV’de izleyicilerle buluşacak.Kaynak