Duy Beni isimli Star TV dizisiyle birlikte bir ünlü ismi 4 yıl aradan sonra ekrana dönüyor!


İki genç oyuncu Rabia Soytürk ile Caner Topçu’nun ilk başrol deneyimini yaşayacakları Duy Beni isimli yeni yaz dönemi dizisi Star TV’de yayınlanacak… 2018 yılından bu yana setlerde görmekte olduğumuz iki genç başrolü ile eğlenceli bir hikaye sunacak olan dizinin detayları arasında dikkat çeken bir ünlü isim var…

Duy Beni isimli dizinin oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ederken, anlaşma sağlanan isimlerden birisi de Berk Hakman oldu… 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Berk Hakman, genellikle kötü olarak tarif edilen veya psikopatlık derecesi yüksek karakterlerle akıllarda kaldı… Oyuncu bu tür rolleri o kadar başarılı canlandırdı ki, son dönemde ekranda olmaması hayranları adına büyük bir üzüntü kaynağıydı.

Ancak Berk Hakman bu sefer bir yaz dizisiyle birlikte izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Duy Beni isimli dizi bir gençlik draması olacak. Zengin bir okulda gençler arasında yaşanan sorunların etrafında dolanacak olan hikayede, parlak gençlerin birbirleri arasında ne kadar trajik olaylar yaşadığına tanıklık edeceksiniz.

Bir aile ve gençlik dizisi olarak öne çıkması beklenen Duy Beni projesiyle birlikte Berk Hakman da tam 4 yıl aradan sonra yeniden televizyon ekranına dönüş yapmış olacak. Oyuncu en son Siyah İnci isimli dizide Vural karakterini canlandırmıştı.

Ramo dizisinde rol alacağı söylentisi bile çok ilgi çeken Berk Hakman’ı bu projede görememiştik. En son Olağan Şüpheliler isimli dijital dizide Yalçın karakterini canlandıran oyuncu, heyecanla yeni rolünü bekleyen hayranlarına bakalım nasıl bir sürpriz yapacak?

2004 yılından bu yana setlerde yer alan ve Hatırla Sevgili dizisindeki Deniz ile Suskunlar dizisindeki Gurur karakterleri ile akıllara yerleşen Berk Hakman, güçlü oyunculuk yetenekleriyle gençlere de örnek olacaktır.Kaynak