Üç Kız Kardeş dizisinin sezon final tarihi belli oldu! Peki kaç bölüm kaldı? İşte yanıtı…

[ad_1]

Üç Kız Kardeş dizisi, sezon ortasında yayınlanmaya başlamasına karşın, sezona adeta damgasını vuran yapımlardan birisi olmayı başardı. Çekimleri Ayvalık’ta süren Kanal D’nin dizisi, tanıtımlarıyla dikkatleri çekmişti ancak bu denli bir başarı sağlayacağını kimse tahmin etmiyordu!

İlk haftalarda ortalama reytingler alan dizi, bir kaç bölüm sonra Salı akşamlarının yeni fenomeni olarak ilk sıraya yerleşmeyi başardı. Reytingleriyle kanalı da şaşırtan dizinin 11 bölümü yayınlandı. İclal Aydın’ın aynı isimli kitabından uyarlanan dizi, hikayesiyle beğeni topluyor.

Başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Almila Ada, Berker Güven’in yer aldıkları dizide her hafta izleyenleri ekrana kilitleyen sahneler yayınlanmakta. Dizi, oyunculukları ile de göz dolduran bir yapım olmayı başardı.

Hızlı çıkışını sürdüren Üç Kız Kardeş dizisinin müdavimleri, zaten yayına geç giren dizinin erkenden sezon finali yapmasını da hiç istemiyor. Ancak dizinin sezon final tarihi yaklaşmaya başladı! Heyecanlı gelişmelerin birbirini kovaladığı Üç Kız Kardeş dizisinde, Türkan ve Somer karakterleri ön plana çıkarken, hikayede yeni açılımlar da sürüyor.

Kitabın yazarı ve dizinin başrolü olarak senaristlere de katkı sunan İclal Aydın’ın, dizinin başarısındaki payı inkar edilemez. Sevilen dizi, her hafta yeni bölümüyle izleyiciye büyük heyecan yaşatırken, bir kaç hafta sonra sezon finali yapaya hazırlanıyor.

11. bölümü yayınlanan dizinin 5 bölüm sonra yani 14 Haziran tarihinde 16. bölümü ile sezon finali yapacağı öğrenildi. Son 5 bölüm için heyecan giderek artarken, izleyici istemese de yaz sezonu boyunca meraklı bekleyişle Eylül’de yeniden buluşacak diziyle.

Bu arada tüm ekibin Ağustos ayı içerisinde bir araya gelmesi ve ikinci sezon için çekimlere başlaması planlanıyor. Eylül ayında Üç Kız Kardeş dizisi, kaldığı yerden devam edecek…

[ad_2]

Kaynak