Gel de gülme! Yasak Elma’da magazinden alıntı sahnedeki o kişi, bakın kimdi?

[ad_1]

Fox TV’de 5. sezonuyla da büyük beğeni topluyor Yasak Elma dizisi. Absürt komedi hikayesi, entrikası bitmeyen hikayeleriyle Yasak Elma, Pazartesi akşamlarının fenomen yapımı olmaya devam ediyor. Oyuncuların performanslarının yanı sıra sürekli sürprizleri açık olan hikayesiyle de izleyenleri hiç sıkmıyor, her hafta bambaşka absürtlüklerle şaşırtıyor…

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen’in yer aldıkları Yasak Elma dizisi, sezon finaline ilerlerken yine birbirinden ilginç gelişmelere sahne oluyor. Gündemi de yakalayan bir dizi olarak kimi zaman güncel hayattan alıntılar ya da göndermelerle izleyenleri kahkahaya boğuyor.

6. sezonda da ekranda yer alacağı açıklanan Med Yapım imzalı dizinin bu hafta 141. bölümü ekranlara geldi. Dizieki bir ayrıntı, magazini takip eden kişiler için pek de yabancı olmayan bir durumdu. İzleyenler durumu farkedip kahkahalarla magazin basınında yer alan habere atıf olduğunu farkettiler.

Ancak bilmeyenler için de ayrıntılar, Yasak Elma’nın magazin basınında yer alan Şeyma Subaşı haberiyle bağlantısını kurmakta gecikmeyecektir!

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın, sosyal medyadan da bol bol fotoğraflarını paylaştığı eski sevgilisi ile ilgili haber, bir dönem çok konuşulmuştu. Fox TV’nin Yasak Elma dizisinde de benzer bir hikayenin işlenmesi, akıllara Şeyma Subaşı’yı getirdi.

Dizinin yeni bölümünde, şirketi satın almak üzere bir Arap yatırımcı ortaya çıktı bir anda. Bu kişi, kendisini çok zengin bir kişi olarak tanıttı. Arap işadamının ismi o kadar uzundu ki Feedo olarak kısalttılar. Feedo’nun bir süre sonra aslında zengin falan olmadığı, sadece önemli kişileri tanıdığı anlaşıldı! Bu karaktere Soydan Soydaş hayat veriyordu dizide.

İşte bu durum, Şeyma Subaşı’nın zengin olduğunu sandığı Arap sevgilisini hatırlattı! Mısırlı eski sevgilisi Muhammed Alsaloussi’ye Şeyma Subaşı kısaltılmış ismi olarak Meedo takma adını kullanıyordu. O dönem magazinde yer alan haberlere göre, Şeyma Subaşı’nın sık sık birlikte fotoğraflarını yayınladığı sevgilisi Meedo’nun aslında zengin olmadığı ve sadece çok zengin kişileri tanıdığı, onların özel ihtiyaçlarını karşıladığı ortaya çıkmış, bunun üzerine Subaşı sevgilisinden ayrılmıştı.

Yasak Elma’daki Feedo ile Şeyma Subaşı’nın eski aşkı Meedo ile başına gelenlerin benzerliği aşikar! Adeta magazinden alıntılanan bu sahne, durumu anlayan izleyici için eğlenceli bir sahne olarak dikkatleri çekti…

[ad_2]

Kaynak