Üç Kız Kardeş dizisinin izleyicisi kadar senaristleri de ne kadar şanslı!

[ad_1]

Üç Kız Kardeş dizisi yine yürek yakmaya geliyor. Kanal D ekranında yayınlanmakta olan dizinin şimdiye kadar sergilediği etkileyici hikaye, izleyicilerde karşılık buldu. İclal Aydın’ın çok okunan aynı isimli romanında uyarlanan dizinin her bölümü milyonlarca izleyiciyi Kanal D ekranına çekiyor.

İclal Aydın’ın Nesrin karakteri ile dizinin başrolünde yer alması çok önemli bir gelişme oldu. Oyuncunun senaristlere verdiği destek ile hikayenin güçlü kalmasını sağladığı düşünülüyor. Çekimler öncesinde de senaristlere bazı detaylar aktaran İclal Aydın’ın hikayenin temposunun düşmemesi noktasında önemli bir etkisinin olduğu tahmin ediliyor. Senaristlerin herhangi bir ikileme düştüğünde İclal Aydın’dan fikir almaları da mümkün ve bu önemli bir avantaj olarak dikkatleri çekiyor.

Reha Özcan, Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu, Berker Güven, Almila Ada ve Veda Yurtsever gibi önemli isimleri de kadrosunda buluşturan Üç Kız Kardeş, 11. bölümüyle de yine izleyenlere farklı duygular yaşatacak.

Birçok dizi hayranının beklediği aşk itirafı gerçekleşiyor. Somer, Türkan’a olan aşkını itiraf ederek, milyonlarca izleyicinin beklentisini de karşılamış olacak.

Türkan, Rüçhan’ın zorbalıkları ve Somer’in ilgisizliği sonucunda bir karar alıp aile evine döner. Nesrin ve Sadık kızlarının üzülmemesi için ellerinden geleni yapmaktadır.

Türkan durumu kabullenmeye çalışırken Somer’den beklenmedik bir hamle gelir ve Türkan’ın kapısına dayanır. Somer’e sert bir şekilde çıkışan Türkan, gelen öpücük sonucunda şaşkına döner. Bu öpücük sahnesi ile birlikte hikayenin aşka doğru gitmesi ve romantizm öğelerinin de ilerleyen haftalarda artması bekleniyor.

Bu hafta yeni bölümü yayınlanmadığı için dizinin hayranları uzun süredir bekliyor ve 10 Mayıs Salı akşamına kadar da bu bekleyiş devam edecek. Yayınlanan fragmana gösterilen ilgi de izleyicilerin diziyi ne kadar çok özlediklerini anlatıyor.

[ad_2]

Kaynak