Gülümse Kaderine ve Annenin Sırrıdır Çocuk dizilerinin reyting sonuçları şaşkınlık yarattı!


Bu hafta birçok dizinin ekranda olmaması yeni yapımlar için önemli bir fırsatı da beraberinde getirdi. 4 Mayıs Çarşamba akşamı da Annenin Sırrıdır Çocuk ile Gülümse Kaderine isimli diziler ekranda reyting yarışı yaptı.

Sadakatsiz, Kara Tahta ve Kuruluş Osman’ın yeni bölümlerinin olmadığı 4 Mayıs akşamı yayınlanan iki yeni dizinin sonuçları ise bir hayli ilginç. Reytingler noktasında her iki dizi de ortalamanın altında oranlar elde etti. Ancak buna rağmen sıralamada iyi durumda bulunuyorlar.

Ramazan ayı nedeniyle yaşanan izleyici düşüşü, bayram süresince de devam etti. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi beşinci bölümü ile ekrana geldi ve ortalamanın altında oranlar elde etmiş olsa da önümüzdeki hafta izleyicilerin yeniden ekrana geleceği düşünülür ise çok daha iyi reytingler alabileceğinin sinyalini verdi. tv8 dizisi, tüm kişiler ve AB gruplarında günü üçüncü olarak tamamladı. ABC1’de ise dördüncülük elde etti.

Reytingler düşük ama sıralama iyi… Aynı durum Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine için de geçerli.. Tüm kişiler ve AB gruplarında dördüncülükler elde eden yeni dizi, ABC1’de ise altıncı oldu. İkinci bölümü yayınlanan Gülümse Kaderine dizisi için de net durumu gelecek haftaki reytinglere bakarak söylemek daha gerçekçi olacaktır.Kaynak