Sen Çal Kapımı dizisinin Erdem’i Sarp Bozkurt yeni dizisini buldu!


1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sarp Bozkurt, bugüne kadar komedi rolleri ile öne çıkan isimlerden birisi oldu. Komedi Dükkanı isimli programdaki performansı ile akıllarda kalan oyuncu, dizilere ise az projede yer alan birisi… Sinema filmlerinde birbirinden farklı projelerde izlediğimiz Sarp Bozkurt son dönemde Sen Çal Kapımı dizisi ile büyük dikkat çekti.

Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başarısında büyük payı bulunan oyuncu, Erdem karakteri ile de hikayenin komik isimlerinden birisiydi. Oyuncunun setteki eğlenceli hali de dizi ekibini neşelendiren bir isim olarak öne çıkmasını sağladı… Sarp Bozkurt, son dönemde Eee Sonra ve Bizden Ne Olur isimli dijital dizilerde de rol aldı.

Oyuncu, yeniden televizyon ekranına Makedonya’nın Üsküp şehrinde çekilecek olan yeni diziyle dönüş yapacak. Payitaht Abdülhamid dizinini senaristi Uğur Uzunok, yönetmeni Doğan Ümit Karaca ve başrol oyuncularından Hakan Boyav ile Kaan Turgut’un da bulunduğu yeni dizinin hazırlıkları devam ediyor.

Sarp Bozkurt da geniş bir oyuncu kadrosunun bulunduğu dizinin ekibi içinde yer alıyor. Balkan Ninnisi olarak ifade edilen dizinin ilk isminin değişme ihtimali de var.

Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Gözde Çığacı, Süleyman Kara, Erman Saban gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı dizi Sarp Bozkurt için de yeni bir deneyim olacak. Jessica May ile de dizinin kadın başrolü olması için görüşmelerin yapıldığı ortaya çıktı.

Sarp Bozkurt hayranları da oyuncuyu Sen Çal Kapımı gibi etkili bir dizinin ardından yeniden ekranda izleme fırsatı elde edecek. Oyuncunun canlandıracağı Arif karakterinin hikayesi de merak ediliyor.Kaynak