Üç Kız Kardeş dizisinin genç kadınları başarının meyvelerini bir bir toplamaya başladı!


Kanal D ekranında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi büyük ilgi çekti. Özellikle de dizinin kadın oyuncularının performansı çok başarılıydı. Ödüller de kazanan dizinin oyuncuları bir araya geldi ve ödül mutluluğu yaşandı.

Üç Kız Kardeş kitabının yazarı olan İclal Aydın, aynı zamanda dizinin de başrolünde yer alıyor ve Nesrin karakterini canlandırıyor. Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu da hikayede üç kız kardeş karakterlerine hayat veriyor. Türkan, Dönüş ve Derya olarak izlediğimiz 3 başarılı oyuncu da sezonun öne çıkan genç yetenekleri oldular.

İclal Aydın’a göre dizinin başarısı 3 kız kardeş karakterlerini canlandıran genç oyuncular sayesinde gerçekleşti. Aydın, “Benim için çok büyük bir gurur, mutluluk. Bu gecenin asıl söz sahibi 3 kız kardeş” dedi.

Özgü Kaya, Türkan karakteri ile bu sezonun hakkında en çok konuşulan isimlerinin başında geliyor. Rolü ile adeta özdeşleşen Özgü Kaya adına bu projenin bir kariyer zıplaması olduğunu söyleyebiliriz.

Özgü Kaya, “Biz şanslıyız üç kız kardeş olarak. Böyle güzel bir hikayenin ve yazarının yanında olmak ve desteğini yanımızda hissetmek büyük bir şans. Çok da güzel bir sezon bitirdik biz. Umarım yeni sezonda daha güzelliklerle, daha izleyicinin merak edeceği hikayelerle, tekrardan aynı enerjimizle hatta daha da üzerine koyarak geleceğiz inşallah” diye konuştu.

Üç Kız Kardeş dizisi için ilk kez ödül törenine katıldıklarını belirten Almila Ada ise çok heyecanlı olduklarını saklamadı. Hem yetenekleri hem de güzelliği ile hayranlarını mest eden Almila Ada da çok iyi bir sezon geçirdi. Oyuncu, “Ocak ayından beri çok çalıştık, kamera arkasında ve kamera önünde. O yüzden hepimiz yorulduk. Ama bunun karşılığında böyle bir ödül almak bizi çok gururlandırdı” ifadesini kullandı.

Melisa Berberoğlu da hep birlikte bu ödülü almaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını anlattı. Berberoğlu, “Gerçekten bir aile gibi olduk. Çok harika bir his şu an burada olmak, hep beraber olmak” ifadesini kullandı.Kaynak