Gecenin Ucunda dizisinde 50 yılı aşan iki büyük dostun buluşması yaşanacak!

[ad_1]

Türk sinema ve tiyatro dünyasının iki önemli ismi Zuhal Olcay ile Levent Özdilek’i yeni sezonda Gecenin Ucunda isimli Star TV dizisinde birlikte izleyeceksiniz. İki usta oyuncunun bir önemli özelliği daha var. 1970’li yıllarda Ankara Devlet Konservatuvarı’nda birlikte okuyan ve dönem arkadaşı olan Zuhal Olcay ile Levent Özdilek, ikilisinin yer alacak olması dikkatleri çekti.

TMC Film tarafından hazırlanan ve Kadir Doğulu’nun şirketi Alim Yapım’ın da ortağı olduğu Gecenin Ucunda dizisi, Peride Celal’in romanından uyarlandı. Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ikilisini Fatih Harbiye dizisinden 8 yıl sonra yeniden aynı sette buluşturacak olan Gecenin Ucunda, farklı anlamlar taşıyan bir dizi.

Hem Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çifti için yapım ortağı olmaları nedeniyle yeni bir deneyim, hem etkili hikaye için güçlü bir oyuncu kadrosu oluşturuluyor. Bunun yanı sıra 50 yıla varan dostlukları ile bilinen Zuhal Olcay ile Levent Özdilek ikilisi de aynı projede birlikte rol alacak.

Gecenin Ucunda dizisinde Macide karakterinin kızıyla birlikte hayata tutunma mücadelesini izlerken, Kadir Doğulu’yu da zengin bir ailenin oğlu Kazım olarak izleyeceksiniz. Macide’nin babası rolünde Levent Özdilek ile Kazım’ın annesi rolünde Zuhal Olcay da etkili rolleri canlandıracak.

Konservatuvarda başlayan ve sonrasında da büyük dostluğa dönüşen 50 yılı varan bir süredir birbirlerini tanıyan Zuhal Olcay ile Levent Özdilek ikilisinin Gecenin Ucunda dizisine büyük katkı sağlayacaklarını söyleyebiliriz.

[ad_2]

Kaynak