Binnur Kaya, Kırmızı Oda’dan sonra dizi setlerine çok farklı bir dönüş yapıyor!


Uzun yıllardır birbirinden iddialı projelerde izlediğimiz Binnur Kaya, bu sezonun ortasında final yapan Kırmızı Oda dizisiyle de çok konuşuldu. İlk sezonunda adeta patlama yapan Kırmızı Oda dizisinde Doktor Manolya olarak çok etkili bir performans sergileyen oyuncu, bir süredir dinlenme fırsatı da buldu.

Ancak Binnur Kaya’nın yeni bir dizi projesinde yer alacağı da ortaya çıktı. Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak ikilisinin bir araya geldiği buluşma sonrasında yaptığı açıklamada Binnur Kaya ile birlikte yapacakları projeden bahsedildi.

Youtube ortamında yayınlanacak olan yeni dizi için çekimler Nisan sonunda tamamlanmıştı. İbrahim Büyükak paylaştığı sosyal medya mesajında, “Bir işi daha bitirdik. Bütün ekibe ve oyuncu arkadaşlarıma ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Çok yakında görüşmek üzere” şeklinde mesaj vermişti.

Necati Başkadır isimli dizi bir youtube projesi olarak öne çıkıyor ve Binnur Kaya da bu projenin bir parçası oldu. Projenin ne zaman izleyicilerle buluşacağı henüz bilinmiyor.

İbrahim Büyükak, “Çalıştığımız markanın önderliğinde enteresan bir youtube projesi yaptık. O da mini dizi, 12 bölümden oluşuyor. O da çok yakında yayına girecek. İşlere devam ediyoruz” diye konuştu.

Usta oyuncu Binnur Kaya bugüne kadar daha çok komedi rolleri ile akılda kalmıştı ama Kırmızı Oda dizisindeki Manolya karakteri ile dram yönüyle çok konuşuldu.

Necati Başkadır isimli yeni dizi de Binnur Kaya’nın daha eğlenceli bir rolle izleyici karşısına çıkması bekleniyor.Kaynak