Üç Kız Kardeş dizisi sezon finaline giderken tozu dumana kattı!


Televiyongazetesi.com/Detay – Kanal D’nin sezona damgasını vuran dizilerinden olan Üç Kız Kardeş, Salı akşamı ekrana gelen 15. bölümüyle izleyenleri adeta ekrana kilitledi. Dram dolu hikayesiyle büyük beğeni toplayan dizideki gelişmeler, sezon finaline doğru giderken izleyenleri de heyecanlandırdı. Yaşanan gelişmeler sonrasında merakla izlenen dizinin reytingleri de kanalın yüzünü güldürdü.

İclal Aydın’ın aynı isimli kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, başarılı oyunculuklarıyla da çok beğeniliyor. Sosyal medyada da çok konuşulan dizinin genç oyuncuları Özgü Kaya ve Berker Güven, Türkan ve Somer olarak çok seviliyor ve aşk hikayeleri merakla izleniyor.

Dizinin 15. bölüm yayını sonrasında Total, AB ve ABC1 kategorilerinde kazandıkları başarı, izleyicisini de mutlu etti. Dizi, ikinci sezona giderken yine puanları toplayarak gidiyor. Sezona sonradan girmesine karşın Salı akşamları ekrana gelen Destan dizisini de tahtından ederek haftalardır birinciliği kimseye kaptırmıyor.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi, yayınlandığı her bölümle sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor. Son bölümde ise Türkan ve Derya’nın yakınlaşma sahneleri izleyicilerin en merakla izlediği anlar oldu…

Dizinin 15’inci bölümünde ise şunlar oldu; Somer, Türkan’ı hayata döndürmeyi başarır. Türkan’ın intihar ettiğini bir tek Nezahet öğrenmiştir. Fatih, Rüçhan’dan aldığı güçle Kalender Ailesi’nin evine adeta baskın yapar. Sadık ve Nesrin’i tehdit eden Fatih, Nezahet’ten sert tepki görse de evi satışa çıkarmakta kararlıdır.

Bu arada Nesrin, Sadık ve Fatih arasında evlatlık konusu konuşulur. Dönüş’ün bu itirafı duyması, Nesrin’e panik yaşatır. Nesrin, Dönüş’e kendisini bırakmaması için adeta yalvarır. Türkan, zor günlerin ardından ailesiyle barışmak için Somer’le baba evine gider. Somer, Türkan’ı bundan sonra mutlu edeceğine söz vererek Kalender Ailesi’nin yüzünü güldürür.

Türkan’a kurulan tuzağın Mine tarafından yapıldığını öğrenen Nihat, bunu Mine’ye karşı kullanmaya başlar. Mine bu konuda köşeye sıkışınca Nihat’tan kurtulmak için Rüçhan’dan yardım ister. Rüçhan, Türkan’ın Ferit’le haberini Mine’nin tezgahladığını öğrenince Mine’den hesap sorar. Tartışma sırasında Mine ciddi bir kaza geçirir.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı Kanal D’de…Kaynak