İyilik Dizisi İçin Çanlar Çalıyordu! Final Açıklaması Geldi! Ne Zaman?

[ad_1]

Fox TV’de Cuma akşamları yayınlanan İyilik dizisi, beklenen reytingleri bir türlü yakalayamamış ve dolayısı ile de final kararı bekleniyordu…

Erken final beklenirken her yeni hafta kanal diziye bir şans daha vererek yayınlamaya devam etti. Pek çok dizi sezonu kapatırken ve yaz dizileri bir bir yayına girmeye başlarken İyilik dizisi ile ilgili alınacak karar bir türlü açıklanmamış daha doğrusu karar verilememişti.

Başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın yer aldıkları dizi, yoğun entrika ve bol dram ile tutundurma çalışmalarına devam etti.

Dizi reytingleri iyi gitmese de özlenen ve beğenilen bir oyuncu olarak Hatice Şendil’in yeniden ekranlarda olmasının yarattığı “artı” değer yadsınamaz bir gerçekti ve bu da galiba diziye tanınan şanslarda ciddi bir paya sahipti.

Estetik mi yaptırdı? 'İyilik' dizisinin Neslihan'ı Hatice Şendil yüzündeki değişimle dikkat çekti - SuperHaber | Ulak News

Zaman zaman yüzüne botoks yaptırdığı gerekçesi ile eleştiriler alıyor olsa da Hatice Şendil ciddi bir hayran kitlesine sahip ve bir o kadar da destek gören başarılı bir oyuncu olduğu da bir gerçek.

Ortalamanın biraz altında olan reytinglerine karşın Fox TV’nin dizi için aldığı karar da işte güzel oyuncu Hatice Şendil’in cümleleri ile ifşa oldu.

Hatice Şendil’in bir röportajındaki “Çalışıyorum, yoğun devam ediyor. Sezon finali yapacağız, az bir süre kaldı. Set, ev, Can öyle geçiyor günler” sözleriyle dizinin final kararını da açıklamış oldu. Dizi sezon finali yapacak, yani her şeye rağmen yeni sezon garanti.

Sezon arasında izleyicinin ilgisini çekecek bir senaryo kurgusu yapması için şans verilen dizinin yeni sezonu merakla beklenmeye başladı.

Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve...

Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve…

[ad_2]

Kaynak