Güzel sürpriz oldu! Erkenci Kuş’un 4 oyuncusu, Senden Daha Güzel dizisinde buluştu!


Televizyongazetesi.com/Detay – 2018 yılı yaz ayında başlayan Erkenci Kuş dizisi 2019 yılı yaz sonuna kadar sürmüştü. Dizi, ekranın çok konuşulan büyük dikkat çeken yapımlarından birisi olmuştu. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünde oynadıkları dizinin yan karakterleri de büyük beğeni topluyordu. Bu dizinin 4 dikkat çeken karakterini oynayan oyuncular, bu kez bir başka romantik komedi dizisi Senden Daha Güzel’de buluştular…

Fox TV’nin yeni yaz dizisi Senden Daha Güzel, Salı akşamı ilk bölümü ile ekrandaydı. Baht Oyunu ile büyük bir çıkış yakalayan Cemre Baysel, yine bir başka yaz dizisi Senden Daha Güzel’de Burak Çelik ile kamera karşısına geçiyor bu kez. İki oyuncunu partnerliği beğeni toplarken, dizinin üç ismi de özellikle Erkenci Kuş izleyenlerinin gözünden kaçmadı!

Star TV’de yayınlandığı dönemde çok sevilen ve tekrarları da merakla izlenen Erkenci Kuş’ta Mihriban, Deren, Ceycey ve Muzo karakterlerine hayat veren oyuncular, Senden Daha Güzel dizisinde bir araya geldi tekrar. Bu dört oyuncunun bir başka dizide buluşması, Erkenci Kuş izleyicisi için de büyük sürpriz oldu.

Hayat verdiği karakterlerle Erkenci Kuş’un öne çıkan isimleriydi bu üç isim. Mihriban’ı oynayan Sevinç Erbulak, Deren’i oynayan Tuğçe Kumral, Ceycey’e hayat veren Anıl Çelik ve Muzo’yu oynayan Cihan Ercan, Senden Daha Güzel’de yine başarılı bir oyunculuk sergilemekteler. Bu üç ismi yeniden yine eğlenceli karakterler olarak görmek, Erkenci Kuş izleyicisini de mutlu etti.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç yapıyor. Dizide Gaziantep’ten gelen bir cilt uzmanı doktorla İstanbullu çok yakışıklı ve ukala bir estetik cerrahın aşkı anlatılmakta. Kadroda ayrıca Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu da rol alıyor.Kaynak