Show TV’nin Aziz’e sahip çıkarak ikinci sezon şansı vermesi büyük takdir topladı!


Show TV’de cuma akşamları izleyiciyle buluşan Aziz dizisi çok sevilmesine rağmen reytinglerin kötü gitmesi sebebiyle ipin ucunda olan Aziz dizisinin akıbeti nihayet belli oldu. Sezon finali tanıtımı paylaşımı üzerine anlaşıldı ki Aziz önümüzdeki sezon da bizlerle olacak. Show TV’nin Aziz’e sahip çıkması izleyiciyi çok mutlu etti.

Sezon başında Murat Yıldırım ve Damla Sönmez’i bir araya getirmesi sebebiyle çok büyük heyecan yaratan Aziz dizisi reytinglerde istenilen çıkışı hiçbir zaman yapamadı. Dizide Damla Sönmez başroldeyken Simay Barlas’ın canlandırdığı Efnan karakteri iyice ön plana çıktı. Bunun üzerine Damla Sönmez diziden ayrıldı.

Aziz tüm sezon boyunca ortalama reytinglerle yayınına devam etti. Sezon sonuna yaklaşılırken reytinglerdeki düşüş Aziz’in final yapma ihtimalini akıllara getirdi. İzleyiciler Show TV’nin reytingleri çok parlak olmayan bu diziyi sona erdireceğini düşündü.

Ancak düşünülen gerçekleşmedi. Show TV Aziz’e sahip çıktı ve sezon finali fragmanıyla önümüzdeki kış da Aziz dizisinin ekrana geleceğini duyurmuş oldu. Kanalların reytingleri kötü diziler konusunda çok acımasız olduğu bu dönemde Show TV’nin Aziz’e sahip çıkması herkes tarafından takdir topladı.

İzleyiciler Aziz dizisinde potansiyel olduğunu ve hikayeye yapılacak eklemelerle ikinci sezonda reytinglerini yükselteceğine inandığını dile getiriyor. Aziz’in küçük bir duraklama dönemi geçirdiğine inanan izleyiciler Aziz’e şans verdiği için Show TV’ye teşekkür etti.

Aziz dizisinin cuma akşamı ekrana gelecek sezon finalinde şunlar yaşanacak: Kenan’ın işlediği suçlar açığa çıkınca Payidar ailesi büyük bir şaşkınlık ve öfke yaşarken Adem’in Kenan’ı öldüreceğinden bahsetmesi gerilimi artırıyor. Aziz, Pierre tarafından alıkoyulan gazeteci Zehra’yı kurtarmak için harekete geçerken tuzağa düşüyor. Maskeli adam kılığında Pierre’e yakalanan Aziz’in ne yapacağı heyecanla bekleniyor.Kaynak