Seversin’de geri sayım bitti! İlayda Alişan ve Burak Yörük bu akşam büyük sınav verecek!

[ad_1]

2021’in ilk yaz dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Kanal D’nin yaz dizisi Seversin nihayet bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Dikkat çekici ve eğlenceli bir hikayeye sahip Seversin’in başrolünde yer alan yeni neslin çok sevilen iki oyuncusu İlayda Alişan ve Burak Yörük büyük bir sınav verecek.

Kanal D İç Yapımlar tarafından çekilen romantik komedi Seversin, 2021 yılının ilk yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak. Dizinin başrolünde çok sevilen iki genç oyuncu İlayda Alişan ve Burak Yörük’e iki usta oyuncu Nergis Kumbasar ve Zeynep Kankonde eşlik ediyor. Dizide ayrıca Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin rol alıyor.

Sürpriz bir şekilde karşılaşarak, dönüşü olmayan bir yola giren Asya ve oyuncu Tolga Tuna’nın hikayesini anlatacak olan dizinin, yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor.

İlk kez birlikte çalışacak olan iki ünlü oyuncu partner olmaktan çok memnun. Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye röportaj veren İlayda Alişan,”Burak’la ortak arkadaşlarımız vardı. İnsanın tanıdığı biriyle oynayacak olması konforu güzel” derken Burak Yörük ise, “Her şey çok hızlı oldu. Ben partnerimi bilmiyordum. Sonra ofiste buluştuk ve karşımda İlayda’yı görünce bir ‘oh’ çektim. İlayda çok huzurlu, çok tatlı, onun enerjisi bütün sete yansıyor” açıklamasını yaptı.

Seversin dizisinin ilgi çekici iki diğer karakteri de Burak Yörük’ün annesi Suzan’ı canlandıracak olan Nergis Kumbasar ve İlayda Alişan’ın annesi Şerife’ye hayat verecek olan Zeynep Kanonde. İki usta oyuncu birbirine çok zıt iki karakteri canlandıracak.

Birbirine taban tabana zıt iki farklı anneye hayat verecek olan oyunculardan Nergis Kumbasar; güzel, alımlı, geçmişinde oyunculuk yapmış ancak hiçbir zaman istediği şöhrete kavuşamamış, ünlü isim Tolga Tuna’nın annesi Suzan karakterine hayat verirken, Zeynep Kankonde ise orta yaşlarda, hafif deli dolu, kimi zaman saf, kimi zaman da uyanık olan Asya’nın annesi Şerife karakterine hayat verecek.

[ad_2]

Kaynak