Güçlü kadınların dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’in finali herkesi hüzünlendirdi!


Fox TV’de ekrana gelen ve hepsi de avukat olan anne ve iki kızının hikayesini anlatan Evlilik Hakkında Her Şey dün akşam sona erdi. Kanallardaki diğer birçok dizinin aksine son derece güçlü kadınları izleyiciyle buluşturan dizinin sona ermesi hem oyuncuları hem de izleyicileri hüzünlendirdi.

Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece’nin başrollerinde yer aldığı ve her salı akşamı ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dün akşam yayınlanan 33. bölümüyle ekranlara veda etti. Güçlü kadınların bazen komik bazen acıklı hikayesini anlatan Evlilik Hakkında Her Şey belki reytinglerde çok fazla tutunamadı ama başarılı hikayesi ve oyunculuklarıyla arkasında çok iyi bir iz bıraktı.

Evlilik Hakkında Her Şey’in sona ermesi nedeniyle çekilen kısa videoda oyunculara neler hissettikleri soruldu. Gökçe Bahadır Evlilik Hakkında Her Şey’den çok şey öğrendiğini söylerken Gökçe Eyüboğlu da kendi ayakları üzerinde duran, güçlü, çalışkan, zeki kadınların hikayesinin anlatıldığı bu dizinin bir parçası olduğu için mutluluk duyduğunu söyledi.

İzleyicilerin de Evlilik Hakkında Her Şey’e vedası çok duygusal oldu. Bir izleyici yorumunda “Bir yandan zamlar diğer yandan adaletsizlik, ahlâksızlık, gündemden düşmeyen kadın cinayetleri, tacizler… İzlerken unuttuk bunları, kimi zaman gülümsedik, kimi zaman gözlerimiz doldu. Sorunlara çözüm olmadı ama verdiğiniz doğru ve güzel mesajlarla umut oldunuz. TEŞEKKÜRLER” diye yazdı.

Bir başka izleyici ise dizinin bitmesinden dolayı duyduğu üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi: “Bitmesi gereken o kadar çok tatsız tuzsuz, anlamsız dizi varken, üstelik konu sıkıntısı olduğunu da düşünmüyorum her bölüm başka karakterler,ayrı hikâyeler… Tadında bırakılması gerektiğini de düşünürüm ama böyle güzel bir kadroyla çok erken bi final oldu.. Şaşırtsanız keşke!”

Ekrana veda eden Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ise halen ekrandaki birçok dizinin aksine çok güçlü kadınların hikayesini anlatıyor.du Dizide erkek dünyasında ayakta kalmayı başaran kadın avukatlar haksızlıklara karşı dimdik mücadele ediyor. Ve bu hikayeyle kadınların içindeki gücü ortaya çıkarıyordu. Dizi bu yanıyla özellikle kadın izleyiciler tarafından çok seviliyordu.Kaynak