Seversin Dizisi Uyarlama Mı? Hangi Diziden Uyarlama? Konusu Ne? Oyuncuları Kim?


Kanal D’nin bu akşam yeni başlayacak olan iddialı yaz dizisi Seversin konusu ne? Seversin oyuncu kadrosunda kimler var? Seversin karakterleri? Seversin dizisi uyarlama mı? Seversin hangi yabancı diziden uyarlama?

Kanal D’nin eğlenceli yaz dizisi olaya aday yeni projesi Seversin bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde İlayda Alişan ile Burak Yörük’ün yer alacağı Seversin dizisi tanıtım fragmanları ile eğlenceli yaz akşamları yaşayacağımızı gösterdi. Peki ama Seversin dizisi uyarlama mı? Seversin dizisi Kore dizisi mi? Seversin hangi diziden uyarlama? Seversin konusu ne? Seversin oyuncuları kim?

Başrolünde son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan Burak Yörük ile Masumiyet dizisinde yer alan İlayda Alişan’ın yer aldığı Seversin bu akşam 1 Haziran’da Çarşamba başlayacak.

Bolca dram acıtasyon kan ölüm dram klişeleri sonrası nihayet yaz dönemi geldi ve içimizi açacak yüzümüzü güldürecek yaz dizileri başladı.

Onlardan en merak edileni de Seversin dizisi bu akşam başlıyor. 

SEVERSİN OYUNCU KADROSU

Seversin dizisinde kadrosunda İlayda Alişan, Burak Yörük, Halil İbrahim Kurum, Hazal Benli, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi ve Ceren Taşçı yer alıyor. 

SEVERSİN DİZİSİ KONUSU

Seversin dizisinde genç ve başarılı oyuncu Tolga ile oyuncu olmak isteyen Asya’nın tesadüflerle dolu eğlenceli hikayesi anlatılacak.

Baba dizisi Cansu öldü mü? Özge Özacar Baba dizisinden çıktı mı?

Baba dizisi Cansu öldü mü? Özge Özacar Baba dizisinden çıktı mı?

Seversin Dizisi Uyarlama Mı?

Seversin dizisinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Konuyla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Ancak dizi geçetiğimiz senelerin en başarılı orjinal romantik komedi yaz dizilerinden Afili Aşk dizisinin ekibi tarafından çekiliyor.Kaynak