Survivor All Star’da bu akşam elenen isim sızdı! Batuhan, Anıl, Sema ve Ayşe potasında elenen isim belli oldu!


Televizyon en sevilen programları arasında yer alan Survivor All Star nefesleri kesmeye devam ediyor. Her hafta reyting rekorları kıran Survivor All Star elenen isim sızdı! TV8 ekranlarında sürpriz bir şekilde bu akşam gerçekleşecek eleme de yarışmaya veda eden isim sızdı! İşte Survivor All Star’a veda eden isim.

Ekranlarda her hafta reyting rekorları kıran Survivor All Star’da elenen isim sızdı! Acun Ilıcalı sunumuyla ekranlara gelen Survivor All Star’da salı gecesi olan elemeler bu hafta çarşamba gecesine alındı. Her hafta ünlü isimlerin adaya veda ettiği Survivor All Star’da eleme 1 Haziran 2022 çarşamba gününe kaldı!

Survivor 1 Haziran 2022 kim elendi?

Survivor bu akşam kim elendi, adaya veda eden yarışmacı kim oldu sorusu cevap arıyor. Survivor All Star’da potaya giren isimler birbirinden güçlü isimler. Eleme adayı olarak Survivor All Star’da Anıl, Sema, Ayşe ve Batuhan potaya girdi.

Survivor en etkili yarışmacılarından biri olan Sema, bu potada en yüksek oya sahip kişi olarak biliniyor. Kardeşi Seda’nın da programa veda etmesiyle onun hayranlarıyla SMS vermesi nedeniyle Survivor All Star’da 1 Haziran çarşamba günü Sema elenmeyeceği tahmin ediliyor.

Survivor All Star’da bu sezon kitleleri arkasında alan bir diğer isim ise Anıl. Hem performns olarak hem karakter olarak çok sevien Anıl, Survivor All Star’a 1 Haziran çarşamba akşamı veda etmeyecek bir diğer isim olarak biliniyor.

Survivor Ayşe mi elendi? Batuhan mı elendi?

Survivor eleme adayları arasında bu akşam adaya veda edecek isimler arasında Ayşe yada Batuhan olacağı biliniyor. Survivor kim elendi sorusuna ilan365 olarak ulaştık. Survivor bu akşam elenecek isim belli oldu!

Survivor All Star 1 Haziran 2022 kim gitti?

Survivor 2022’de Nisa Bölükbaşı düşmanlarını birer birer gönderiyor yorumlarıyla Survivor elenen isim belli oldu. Bu akşam Survivor’da daha önce Nisa ile kavga eden Anıl, batuhan, Ayşe ve Sema potada yer aldı. Ancak Nisa’nın hayranları SMS ile bu akşam gönderecekleri kişiyi önceden belli etmişti. Survivor All Star’a bu akşam veda edecek isim Ayşe oluyor.

Ayşe Survivor All Star’da elendi mi?

Atatürk Dizisi'nde Bomba Ayrıntı! Aras Bulut İynemli Tek Değil! Atatürk'ü Canlandıracak Diğer Oyuncular Kimler?

Atatürk Dizisi’nde Bomba Ayrıntı! Aras Bulut İynemli Tek Değil! Atatürk’ü Canlandıracak Diğer Oyuncular Kimler?

Alınan bilgiye göre bu akşam Survivor All Star’a veda eden isim Ayşe oluyor. Programın en sevilen isimleri arasında yer alan Ayşe, Survivor’a veda etti! Survivor’da Ayşe elenmesi gözyaşlarıyla karşılandı.

Batuhan elenmedi!

Bazı bilgilerde yer alan Survivor Batuhan elendi yorumları gerçeği yansıtmıyor. Survivor All Star’a veda eden isim Ayşe oluyor!Kaynak