Serkay Tütüncü’den yeni dizisi Kusursuz Kiracı’da partneri Dilan Çiçek Deniz’e övgü dolu sözler!

[ad_1]

Fox TV ekranında yaz dizisi olarak izleyiciyle buluşacak Kusursuz Kiracı dizisinin hazırlıkları tamamlandı ve ekip geçtiğimiz günlerde çekimlere başladı. Dizinin başrolünde buluşan Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz’in uygumu kulislerde ve setlerde sıkça dile getiriliyor.

2016 yılında katıldığı Survivor’da finalist olarak dikkatleri üzerine çeken ve yarışma sonrası oyunculuğa başlayan Serkay Tütüncü, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’ndaydı. Arkadaşları ile sohbet ederken görüntülenen son dönemin başarılı oyuncusu muhabirlerin merak edilen sorularını cevapladı.

Dilan Çiçek Deniz ile başrollerini paylaştığı Kusursuz Kiracı dizisinin çekimlerinin başladığını ve çok heyecanlı olduğunu belirten yakışıklı oyuncu; “Dilan çok iyi biri ve enerjisi çok yüksek. Çok uyumlu bir ikili olduk” diyerek partnerinden övgü dolu sözlerle bahsetti.


Masumiyet dizisindeki rolüyle çok konuşulan Serkay Tütüncü’nün İlayda Alişan ile partnerliği beğeni toplamıştı. Başarılı oyuncu, bu kez Dilan Çiçek Deniz ile başrolde kamera karşısına geçiyor.

Dizide Dilan Çiçek Deniz’in Dilan Çiçek Deniz ise Mona Ünkap isimli karakteri canlandıracağı öğrenilirken, Serkay Tütüncü’nün de Yakup Ortaç isimli bir karaktere hayat vereceği konuşuluyor. Hikayesi bir apartmanda geçen dizinin yazın ateşli günlerinde gençlere hitap edecek bir yapım olacağı anlaşılıyor.

[ad_2]

Kaynak