Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz’in başrolündeki yeni dizinin adı değişti

[ad_1]

Ekranlara en son Alev Alev dizisiyle gelen Dilan Çiçek Deniz’i Serkay Tütüncü ile başrolünde yer alacağı dizi bir süredir gündeme gelmekte. Kiracı ismiyle konuşulmaya başlanan proje ile ilgili detaylar ortaya çıkıyor yavaş yavaş.

Dizinin kadrosu şekillenirken aynı zamanda karakterler hakkında da yeni bilgiler kulislere düşmeye başladı. Serkay Tütüncü, Masumiyet dizisindeki rolüyle büyük dikkat çekmişti. İlayda Alişan ile partnerliği beğeni toplayan oyuncu, bu kez Dilan Çiçek Deniz ile başrolde kamera karşısına geçiyor.

Fox TV’de yayınlanacak olan dizinin ismi Kiracı olarak anılsa da Kusursuz Kiracı’da karar kılındı. Dilan Çiçek Deniz, dizinin senaryosunu çok beğendiğini ve hikayeden etkilendiğini verdiği bir röportajda anlatmıştı. Oyuncunun Kusursuz Kiracı dizisinde oynayacak olmasının mutluluğu da yüzüne yansıyor son günlerde.

Dizide Dilan Çiçek Deniz’in Dilan Çiçek Deniz ise Mona Ünkap isimli karakteri canlandıracağı öğrenilirken, Serkay Tütüncü’nün de Yakup Ortaç isimli bir karaktere hayat vereceği konuşulmakta.

Gençlere yönelik hikayesiyle dikkat çekmesi beklenilen Kusursuz Kiracı dizisinin çekimlerinin başladığı da Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün birlikte bir araba içinde verdikleri pozla anlaşıldı.

Dizinin ismi de ilk kez bu paylaşımla duyurulmuş oldu.  Yüzleri gülen ve neşeleri yerinde olan iki oyuncunun ekran uyumu ise şimdiden merak konusu.

Her iki oyuncunun hayranları da setten gelen bu ilk fotoğraflarda ekran partneri olarak birbirlerine yakıştırmakta Deniz ve Tütüncü’yü…

Fox TV’nin diziyi Mayıs ayında ekrana getireceği öğrenildi. Ancak bu durum kanalın risk almasını da beraberinde getiriyor. Zira sezon sonunda izlenme oranlarının ciddi şekilde düşmekte. Tam da böylesi bir dönemde iddialı bir yapım olarak sunulan Kusursuz Kiracı’nın ekrana getirilecek olması, diziyle ilgili bir dezavantaj gibi duruyor…

Öte yandan Fox TV’nin, hızlı bir giriş ile diziyi ekrana getirerek merak ettirecek bir sezon finali ile yeni sezonda yeniden yayınlayacağı şeklinde kimi planları olduğu da kulislerde konuşulmakta.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyadan verdiği bilgiye göre, kanalın Mayıs ayında diziyi başlatmayı planladığı ve gelecek sezonda da devam ettirmeyi hesapladığı söyleniyor.

Bakalım Fox TV’nin bu planı dizi için nasıl bir sonuç getirecek? İzleyip göreceğiz…

[ad_2]

Kaynak