Skandal Mahkum Kararı! Mahkum Dizisi Neden Yok? Senaryo Değişiyor! Çok Şaşırtan Açıklamalar Geldi!


Mahkum dizisini bekleyenler Fox TV’nin duyurduğu karar ile hüsrana uğradı.

FOX TV tarafından geçen hafta ekrana gelmeyen Mahkum dizisinin 5 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacağı duyurulmuştu Ancak bu duyuru dizinin yeni bölümünün yayınından hemen önce kaldırılması ile dikkat çekerken, dizinin yeni bölümünün 12 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacağı açıklandı.

Yeni duyuru sonrası izleyiciler sosyal medya üzerinden bu yeni karara ciddi tepkiler gösterdi.

Dizinin ertelenmesine tepki gösterenler, yeni bölümün hazır olduğunu düşünüyor ve bu erteleme için anlaşılabilir bir gerekçe olmadığını düşünüyor. Bunun yanı sıra bazı dizi hayranları ise son haftalarda senaryosunda yaşanan sorunlar nedeniyle yeni bölümde bazı değişiklikler yapılmak için böyle bir erteleme yapılmış olabileceği görüşünde ısrarlı.

Mahkum dizisindeki yeni bölüm ertelemesi sosyal medyada tepki çekerken, son bölümlerde ekranlara gelen senaryo hataları sonrası bu ayrılığın da düşen reytinglere yine olumsuz yansıyacağı aşikarken neden böyle bir kararla risk alındığı ise ciddi merak konusu.

Mahkum Dizisinin Final Senaryosu Yazıldı! Son Beş Bölüm Kararı Seyircileri Hüngür Hüngür Ağlattı! Sonuç: Hüsran, Gözyaşı, Yıkım… - Ankara Yaşam Haberleri

Tam dabu noktada ikinci görüşü, yani senaryo değişikliliği nedenini benimsiyenler haklı görünüyor. Zira böyle bir risk başka türlü alınmazdı ki, skandal senaryo hataları sonrası da aslında diziyi kurtarmak için son şans olabilir.

Gözden kaçırmayın

Yargı 01 Mayıs Yeni Bölüm Neden Yok? SOn Bölüm Fena! Ilgaz Ve Ceylin Boşandı mı? Boşanacak mı? 

Yargı 01 Mayıs Yeni Bölüm Neden Yok? SOn Bölüm Fena! Ilgaz Ve Ceylin Boşandı mı? Boşanacak mı? 

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu ve Talat Bulut gibi önemli isimlerin bulunduğu ve özellikle Tuna ve Hacıoğlu oyunculuğu ile harikalar yaratma şansına sahip olan Mahkum dizisi umarız ki senaryo ve senarist kurbanı olmaktan son anda da olsa kurtulur.

Zira bu ertelemenin başka türlü telafisi mümkün değil.Kaynak