Reyting birincisi Yargı’dan Fox TV’nin yeni dizisi İyilik’e transfer!


Fox TV’nin yeni dizisi İyilik, cuma akşamları izleyiciyle buluşuyor. Bu akşam ikinci bölümüyle ekrana gelecek diziye, Kanal D’nin reyting birincisi yapımı Yargı’dan bir oyuncu transfer oldu.

Bu akşam ikinci bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak olan entrika dolu yeni dizi İyilik, ilk bölümüyle reytinglerde çok parlak bir başlangıç yapamamıştı. Dolayısıyla dizinin bu akşam sergileyeceği performans büyük bir merakla bekleniyor.

Yeni diziye oyuncu katılımları da devam ediyor. Fox TV’nin bu yeni dizisine katılan son isim Selahattin Töz oldu. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Sanat Dalı mezunu olan Töz bugüne kadar, Kurtlar Vadisi Pusu, 6 Mantı, Muhteşem Yüzyıl, Kanıt gibi dizilerde rol aldı.

Selahattin Töz en son Yargı dizisiyle ekrana gelmişti. Töz bu dizide Eren komiserin kızının annesinin yeni eşini canlandırıyordu. Töz bu dizide eşine şiddet uygulayan bir adamı canlandırıyordu. Başarılı oyuncu bundan sonra İyilik dizisinde rol alacak. Töz’ün İyilik’te canlandıracağı karakterle ilgili bir açıklama yapılmadı.

İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı İyilik dizisinin oyuncu kadrosuna en son Özgür Çevik katılmıştı. Özgür Çevik dizide Hatice Şendil’in hayat verdiği Neslihan’a lise yıllarından bu yana aşık Koray’ı canlandıracak.

Bu akşam ekrana gelecek olan İyilik dizisinin ikinci bölümünde şunlar yaşanacak: Damla’nın intiharının arkasından ona yardım etmek isteyen Neslihan, hemen bir psikiyatrist ile görüşmeye başlamasına aracı olur. Psikiyatrist seans sonrası Damla’nın bir süre yalnız bırakılmamasının iyi olacağını söyleyince, Neslihan Damla’yı toparlanana kadar kendi evlerinin bahçesindeki misafirhanede kalması için ikna eder. Damla yavaş yavaş Neslihanların evine sızar, hayatlarına girer. O kadının kendi olduğunu gizleyerek Neslihan’ın gözünü Murat’ın hayatında başka bir kadın olabileceği konusunda açarak ikisinin arasını bozmaya çalışır. Neslihan Murat’ın hayatında başka bir kadın olabileceğinden şüphelenmeye başlar ama o kadının Damla olduğunu farkında değildir. Bir akşam Neslihan, Murat’ı gizli gizli Damla’nın evine girerken görür.Kaynak