Dizi tarihine adını yazdıran Kulüp’ün 2. sezonu olacak mı? Cevabı Gökçe Bahadır’dan geldi!


TelevizyonGazetesi.com / Detay- Geçen yıl Netflix’te gösterime giren Kulüp dizisi adını unutulmazlar arasına çoktan yazdırdı bile. Büyük bir emeğin sonucunda ortaya çıkan ve çok başarılı olan dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağı büyük merak konusu. Bu soruya yanıt başrol oyuncusu Gökçe Bahadır’dan geldi.

Kulüp dizisi yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estirdi. Bugüne kadar çekilmiş en iyi Türk dizilerinden biri olarak kabul edilen dizi unutulmazlar arasında yer aldı. İzleyicilerin hafızasına kazınan sekiz bölümlük dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağı çok büyük merak konusu. Bu soruyla ilgili Gökçe Bahadır’dan umut verici bir yanıt geldi.

Kulüp dizisinde büyük travmalar yaşamış Matilda karakterine başarıyla hayat veren Gökçe Bahadır gazetecilere yaptığı açıklamada Kulüp dizisinin ikinci sezonunun büyük olasılıkla olacağını söyledi. Böylece Gökçe Bahadır büyük müjdeyi vermiş oldu. Ancak görünen o ki henüz netleşen bir karar yok. Dolayısıyla çekimlerin ne zaman yapılacağı ve ne zaman yayınlanacağı büyük soru işareti olmaya devam ediyor.

Yayınlandığı dönem Türkiye’de büyük gündem konusu olan, hem oyunculuklarıyla hem de dekor ve aksesuarlarıyla izleyiciyi büyüleyen Kulüp dizisi Netflix’te izleyiciyle buluşmuştu. Yaklaşık bir ay önce yapılan açıklamada Kulüp’ün ikinci sezonunun çekileceği ve hatta çekimlerin yaz aylarında gerçekleştirileceği söylenmişti. Ancak bununla ilgili henüz bir gelişme yaşanmadı.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış, Barış Arduç, Metin Akdülger ve Asude Kalebek’in yer aldığı Kulüp, altı bölümlük ilk kısmıyla ekrana geldiğinde büyük heyecan yaratmıştı. Matilda ve kızı Raşel’in hikayesinin ardında 1950’li yıllarda İstanbul’da yaşayan azınlıkların hayatını anlatan Kulüp dizisi bugüne kadar çekilmiş en başarılı dönem dizilerinden biri olarak kabul edildi.

Dizinin ilk kısmı altı bölümden oluşuyordu. Geriye kalan dört bölüm de yaklaşık bir ay önce Netflix’te yayınlanmıştı. 3 bin 700 kostümün dikildiği dizi için, 10 terzi çalıştı. Gökçe Bahadır bu süreçte ladino dili, Salih Bademci ise şan dersi aldı.Kaynak