Pınar Deniz, seri katili oynayacak! SüperStar dizisi hikayesi ve oyuncularıyla çok konuşulacak!


14 Haziran’da yayına başlayacak olan dijital platform Disney Plus için nefesler tutuldu! Pek çok farklı yapımla izleyenleri etkileyecek proje ile gelen Disney Plus için birbirinden başarılı ve ünlü isimler yepyeni dizilerde rol almaya hazırlanıyorlar.

Türkiye’nin en ünlü isimleri ile anlaşmalar imzalayan Disney Plus için çekilen ve çekilecek olan film ve dizi projeleri, izleyenler tarafından merakla takip ediliyor. Netflix’ten sonra büyük bir abone sayısına ulaşması beklenen Disney Plus için çekilecek diziler arasında SüperStar dizisi de şimdiden merakları çekmeye başladı.

Yargı dizisiyle son dönemin çok beğenilen ve konuşulan ismi Pınar Deniz’i ekranda bir avukat olarak izliyoruz. Başarılı oyuncu, bu kez mesleki kariyerinde bambaşka bir role imza atmaya hazırlanıyor! Adeta Pınar Deniz için izleyici karşısında yeni bir sınav verme vakti yaklaşıyor!

Pınar Deniz, alışıldık, bilindik rollerin dışına çıkan bir karakterle izleyicinin karşısına gelecek bu kez! Uraz Kaygılaroğlu ile başrolünde oynayacağı dizinin isminin SüperStar olduğu bir süre önce belli olmuştu. Oyuncunun kariyerinde çok konuşulacak bir rolle geleceği de kısa bir süre önce belli oldu.

Pınar Deniz, bir seri katil olan ama kendisini sanatçı olarak gizleyen bir kadına hayat veriyor. Suçlu olarak gördüğü kişileri öldüren ve özellikle kurbanlarını kadına, çocuklara, hayvanlara veya hayata zarar veren insanlar arasından seçen bir seri katil…

Ekranda Ceylin karakteriyle adaletin, hukukun peşinden koşan gözüpek bir karakter olan Ceylin ile görmeye alıştığımız Pınar Deniz, bu kez izleyiciyi çok şaşırtacak bir rolde yer alıyor.

Dikkat çeken projede Pınar Deniz’in partneri ise Üç Kuruş dizisi yeni final yapan Uraz Kaygılaroğlu. Oyuncunun SüperStar dizisinde, seri katilin peşine düşecek olan polise hayat vereceği konuşulmakta.

Bu arada iddialı proje için kadronun oluşturulması için de hazırlıklar sürüyor. SüperStar dizisine son katılan iki isim ise başarılı oyunculuklarıyla göz dolduran Ahmet Rıfat Şungar, Tolga Tekin ve Şebnem Hassanisoughi oldular. Tolga Tekin de yine dizinin ekibine katılan bir başka önemli isim oldu.

Hazırlıkları süren ve yakında çekimlerine başlanması beklenen Süperstar dizisinin hikayesinin sıradışı bir proje olması bekleniyor. Disney Plus’ın dikkat çekecek ve çok konuşulacak bir dizisi olacağı da şimdiden dillendirilmekte…Kaynak