Mahkum Dizisi Finali Hayal Kırıklığı Oldu! Yeni Sezon Hikayesi İfşa Oldu! Neler Olacak? Fırat Ve Büge Evlendi mi?


Sezon finalinde Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova’ya yenilen Mahkum’a bir darbe de yeni hikayesinin ifşa olması ile geldi.

Ekranlarda kayda değer bir çıkışla yer edinen Mahkum, senaryo hataları sonrası hergün biraz daha düşen reytinglerinin önüne geçemeyince sezon finalinde de rakiplerine yenildi.

Kaan Yıldırım Hande Erçel'i çabuk unuttu! Hadise ve Hande Erçel sonrası yeni aşkı ortaya çıktı!

Kaan Yıldırım Hande Erçel’i çabuk unuttu! Hadise ve Hande Erçel sonrası yeni aşkı ortaya çıktı!

Neyse ki yeni sezonu önceden garantilemiş olan başarılı dizi, sezon finalinde orta seviyelere inen reytinglerine rağmen yeni hikayesi ile dönmek üzere uğurlandı.

İsmail Hacıoğlu ve Fırat Bulut gibi iki harika oyunculuğu aynı hikayede buluşturan dizinin hayal kırıklığı yaşatan sezon finalini ise yine Hacıoğlu’nun efsane oyunculuğu kurtardı.

Mahkum oyuncuları ve konusu (hikayesi): Mahkum dizisi uyarlama mı? Mahkum dizisi yayın günü bilgileri.. - En Son Haberler

Sezon sonu finalinde her ne kadar heyecanı doruğa çıkartan uğurum sahnesi yer alsa da kısa süre sonra Barış’ın ve Savcı Fırat’ın ölmediğinin anlaşılması ile dizi seyircide hayal kırıklığı yarattı.

Yani daha doğrusu her bölümü ayrı bir final sahnesi ile biten diziden bu defa, tam da sezon finali derken sadece bir fotoğraf karesi ile ifşa olan bir final sahnesi geldi.

Sosyal medyada da tahmin edildiği üzere uçurum sahnesinden ve Büge’nin büyük aşkını göze sokan yıkılış sahnesinden sadece “3 ay” sonra yer alan bir evlilik karesi basit bir “Barış’ı yerinden çıkartma hamlesi” olarak şimdiden ifşa oldu.

Sasha’nın hücresine gelen kişi tarafından kaçırılacağı çok açıkken bunun Savcı Fırat tarafından öğrenilmesi sonrası, Büge ile birlikte Barış’a ulaştıracakları bir evlilik fotoğrafı ile tahrik etme girişimi daha şimdiden seyirciler tarafından koalyca tahmin edilen bir kurgu olarak ifşa olduğu için, her anlamda kötü bir sezon finali oldu.

Dizinin yeniden yükseliş sergilemesi ve izleyicileri tekrar kazanması için bu ara verilen yaz dönemi çok büyük bir şans. Dizi hayranları şimdi sağlam bir hikaye örgüsü ve bu defa senaryo hatalarına ve basitliklerine yer vermeyecek bir hikaye bekliyor.Kaynak