Ertan Saban’ı başrole taşıyan Gelsin Hayat Bildiği Gibi sete çıktı!


Son dönemin en başarılı oyuncularından Ertan Saban’ı emekli bir mafya lideri olarak karşımıza çıkaracak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi çekimlere başladı. Senaryosu usta yazar Gani Müjde tarafından kaleme alınan dizi sıra dışı hikayesiyle dikkat çekiyor.

2006 yılında Elveda Rumeli dizisiyle dikkatleri üzerine çeken, en son Netflix’te yayınlanan Yakamoz S-245 ile izleyicinin karşısına çıkan başarılı oyuncu Ertan Saban yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de tövbe etmiş bir mafya lideri olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Çok farklı hikayesiyle dikkat çeken yeni dizinin senaryosu usta kalem Gani Müjde tarafından yazılıyor.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği dizi Show TV’de yayınlanacak. Konusuyla büyük merak uyandıran dizinin hazırlıkları tamamlandı, oyuncular sete çıktı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ağustos ayında ekrana gelmesi bekleinyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban’ın canlandıracağı mafya lideri yaptıklarına tövbe edecek ve bambaşka bir hayata doğru yol alacak. Yeni hayatında normal bir insan olmayı deneyecek olan karakter, bir okulda öğretmenliğe de başlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan son isim ise Mustafa Açılan oldu. Genç oyuncu Teşkilat’tan sonraki yeni projesini belirledi ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle anlaştı. Teşkilat dizisinde yetimhanede büyüyen ve 14 yaşında ıslah evine düştüğü için hayata karşı kendini hep korumak zorunda kalan Çetin’i canlandıran Açılan’ın yeni dizisinde canlandıracağı karakterle ilgili açıklama yapılmadı.

Yapımcılığını BKM’nin üstleneceği dizide rol alan bir başka isim de Burak Demir. Deneyimli oyuncu en son ömrü çok kısa süren Son Nefesime Kadar isimli dizide rol almıştı. Alparslan Büyük Selçuklu’ya da konuk oyuncu olarak katılmıştı.Kaynak