ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim ne zaman sezon finali yapacak? İşte yanıtı!


ATV’nin iki sezondur başarıyla devam eden dizisi Kardeşlerim, üçüncü sezon öncesi tatil yapmak üzere sezon finali yapacak. Cumartesi akşamları ekrana gelen dizinin sezon finalini yapacağı tarih belli oldu.

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, ikinci sezonunu da başarıyla tamamladı. İlk sezonunda cumartesi akşamları reytinglerinde birinciliği elden bırakmayan dizinin tahtı, ikinci sezonda TRT 1 dizisi Gönül Dağı ile sarsılmıştı.

Birçok genç oyuncuyu deneyimli isimlerle kadrosunda bir araya getiren dizinin sezon finali yapacağı tarih açıklandı. Buna göre Kardeşlerim 11 Haziran Cumartesi günü yayınlanacak 56. bölümüyle sezona veda edecek. Bu durumda geriye iki bölüm kaldı.

Üçüncü sezon için ağustos ayı sonunda yeniden sete çıkacak olan dizi geçtiğimiz günlerde çok önemli bir oyuncusunun ayrılığıyla sarsılmıştı. Dizinin çok önemli karakterlerinden biri olan Harika’yı canlandıran Gözde Türker, cumartesi akşamı yayınlanan 52. bölümle ekibe veda etti. Usta oyuncu Yıldız Kültür de dört bölümde yer almak üzere konuk oyuncu olarak kadroya girdi.

Kardeşlerim dizisi izleyicinin hiç beklemediği ayrılıklara imza atmakla meşhur. Geçen sezon sonunda birçok oyuncusunun ayrıldığı Kardeşlerim, dizinin baş karakterlerinden Kadir ve Melisa’yı canlandıran Halit Özgür Sarı ve Damlasu İkizoğlu sezonun ortasında diziye veda etmişti. Bu sezon sonunda da önemli ayrılıkların olması bekleniyor.

Kardeşlerim dizisinin yeni sezonda yeni oyuncular ve yeni hikayelerle yoluna devam etmesi bekleniyor. İkinci sezonda reytinglerinde biraz düşüş yaşayan Kardeşlerim dizisinin üçüncü sezonda yapacağı ataklar merak ediliyor.Kaynak