Kuruluş Osman’ın Baysungur’u Fatih Ayhan, beğeniyle izlenen dizinin kamera arkası gerçeklerini açıkladı!

[ad_1]

TelevziyonGazetesi.com / Detay – Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, Atv ekranında izleyicisiyle buluşan Kuruluş Osman dizisi, ikinci sezonda da reytinglerin zirvesinden yer almayı başaran nadir yapımlar arasında bulunuyor.

Kuruluş Osman’ın Baysungur’u, başarılı oyuncu Fatih Ayhan, dizinin yapımcısı Bozdağ filmin Youtube kanalına verdiği röportaj beğeniyle izlenen dizinin kamera arkasında gerçekleşen enleri açıkladı.

Setin en titiz ismi sorulduğunda, “En iyi anlaştığım arkadaşlarımdan biri olan, aynı konteynırda kaldığım Çağrı Şensoy” diyen oyuncu arkadaşının çok titiz olduğunu belirtti.

Dizinin en iştahlı ismi içinse oba hayatı yaşadıklarını, çok yerleşik bir hayatları olmadığını ve dağ bayır gezdiklerini ifade ederek “Daha yerleşik ve daha düzenli bir hayattan aramıza katılan, yeni bir oyuncu arkadaşımız, setin en iştahlısı olmaya sonuna kadar aday, kendisi Selçuklu’dan bize katılan, Konur Alp karakterini canlandıran Berk Erçer” diyerek, çok iştahlı olduğunu ve üç kişilik yemek yediğini söyledi.

Setin en dikkatlisi oyuncusu sorulduğunda Erkan Avcı’yı gösteren ünlü isim, “Özellikle sahneler hazırlanmadan önce çok çalışıyor, sahneyi çok kontrol ediyor. Kimlerle ve nasıl oynayacağını kurguluyor” dedi.


Geniş bir oyuncu kitlesi bulunan Kuruluş Osman için dizinin en uyumlu ismi sorulduğunda ise bu konuda iki oyuncunun ismini verebileceğini belirten ve Yıldız Çağrı Atiksoy ile Özge Töre’yi gösteren Fatih Ayhan, “İkisi bence kendi içinde çok uyumlu, set içerisinde çok uyumlu, normal hayatlarında da çok uyumlu olduklarını düşünüyorum.” İfadesini kullandı.

Setin en güler yüzlü ismi için kendisini gösteren oyuncu, sette çok güldüğünü, aralarda oyuncu arkadaşlarıyla yaptıkları şakalar nedeniyle çok eğlendiklerini söyledi.

[ad_2]

Kaynak