Ah Nerede’nin başrol oyuncuları Nil Keser ve Oktay Çubuk’u zor bir görev bekliyor!


Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden Ah Nerede’nin dizi olarak yayınlanacağı birkaç ay önce gündeme bomba gibi düşmüştü. Efsane dizinin başrol oyuncuları nihayet belli oldu. Dizide Gülşen Bubikoğlu’nun canlandırdığı Zehra’ya Nil Keser, Tarık Akan’ın canlandırdığı Ferit’e de Oktay Çubuk hayat verecek. İki oyuncuyu şimdi çok zor bir görev bekliyor. O da Türk sinemasının iki oyuncusunun canlandırdığı karakterleri hakkını vererek izleyiciyle buluşturmak.

Star TV’de yayınlanacak Ah Nerede dizisi için oyuncu kadrosu oluşturuldu, çekimler başladı. Bir döneme damgasını vuran Türk filmi Ah Nerede’nin dizi versiyonu olacak yapım reytingleri yolunda giderse yaz boyunca izleyicinin karşısına çıkacak.

Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği dizinin başrol isimleri de belirlendi. Buna göre Zehra karakterini Nil Keser, Ferit’i de Oktay Çubuk canlandıracak. Her ikisi de ilk kez başrol oynayacak olan iki genç oyuncu bu diziyle büyük bir sorumluluğun altına girmiş durumda. Çünkü Türk sinemasının iki usta ismi tarafından canlandırılan iki unutulmaz karaktere hayat verecek. Nil Keser ve Oktay Çubuk’un performansları ve uyumu merakla bekleniyor.

Bir dönem damgasını vuran Kırgın Çiçekler’de canlandırdığı zengin ve şımarık Defne karakteriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu en son Gain TV’de yayınlanan Duran dizisinde rol almıştı. Nil Keser, Menajerimi Ara dizisine de konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayil Atölye’de aldıktan sonra birçok oyunculuk atölyesine katılan Oktay Çubuk da Cennetin Gözyaşları dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. 2019 yılında yayınlanan Aşk Ağlatır ile ikinci dizi deneyimini yaşayan genç oyuncu ardından Gain TV’de yayınlanan Duran dizisinde Nil Keser’le birlikte rol almıştı. Oktay Çubuk halen Baba dizisinde Kadircan Saruhanlı karakterini canlandırıyor.

Bir başka genç oyuncu Asena Keskinci’yle de anlaşma yapılan Ah Nerede dizisinde Ayşe Kökçü, Tarık Pabuççuoğlu ve Derya Alabora gibi çok usta isimler de yer alacak. Bülent İşbilen’in yönetmen koltuğuna oturduğu diziyi Kübra Sülün ve Meryem Demirli kaleme alıyor.Kaynak