Berk Oktay’ın Yasak Elma dizisinden ayrılık kararı çok yerinde olmuş!


Ünlü oyuncu Berk Oktay, önceki sezon Savaşçı dizisinde yer almayacağını açıklayıp, yine Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma’ya geçtiğinde büyük olay olmuştu.

Savaşçı dizisi de Berk Oktay’ın ayrılığı sonrası toparlanamadı ve beşinci sezon sadece 10 bölüm sürdü ve hikaye sona erdi… Berk Oktay’ın ayrılığı Savaşçı dizisi hayranlarını çok üzmüştü. Şimdi ise oyuncunun hayranları Yasak Elma dizisinde veda kararı almasından memnun.

Berk Oktay, Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Çağatay karakteri ile pek de hikayeye oturmamıştı. Daha net ifade ile hayranları bu karakterde yer almasını garipsedi ve çok fazla da destek vermedi…

Yasak Elma dizisinde iki sezon kalan Berk Oktay, 13 Haziran’da sezon finali yapacak olan dizinin altıncı sezonunda yer almayacak. Oyuncunun bu ayrılık kararı hayranlarını yeni projelerde yer alma ihtimalini güçlendirdiği için memnun etti.

Yasak Elma dizisinde ise devam edecek isimler konusunda netlik yok. Sadece Eda Ece’nin gelecek sezonda hikayede yer alması garanti olarak görülüyor.

Fakat Şevval Sam ile Biran Damla Yılmaz da yaptıkları açıklamalarla diziye devam edecekleri izlenimini verdiler…

Yasak Elma dizisinin altıncı sezonu için büyük bir hazırlık yapılıyor ve yenilikler de peş peşe gelecek bu süreci Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy bizzat yönettiği için son kararları da onun alacağı ifade ediliyor.Kaynak