Kardeşlerim dizisine sezon finali öncesinde usta bir isim konuk oluyor!


ATV ekranında cumartesi akşamları ekrana gelen Kardeşlerim dizisi geçtiğimiz hafta 52. bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide sezonun sonuna yaklaştıkça heyecan dozajı da artmış durumda.

Son bölümde Ömer ve Asiye, Harika’nın kümeste kalmaya başlaması sonrasında zor durumlar yaşamaya başlar. Akif ise şirketin borçlarını ve Suzan’ı cezaevinden nasıl çıkaracağını düşünür.

Orhan ile Gönül’ün araları Şengül’le açılır ve gece kümese gelen beklenmedik misafir herkesi şaşırtır. Harika’nın kendi hayatı ile ilgili aldığı kararlar ise Eren ve kardeşlerini de etkileyecek olması herkes için sürpriz olur.

NGM imzalı diziyi güçlü kalem Gül Abus Semerci kaleme alırken yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Dizinin son bölümünde oyuncu kadrosuna usta bir oyuncu konuk oldu.

Genç kuşağın başarılı isimlerini buluşturan diziye katılan Yıldız Kültür, 52. Bölümden itibaren 4 bölüm rol alacak. Usta oyuncu, Sevgi teyze karakterine hayat veriyor.

Dizinin diğer oyuncuları arasında Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek gibi ünlü isimler yer alıyor.Kaynak