Gönül Dağı dizisinde Dilek’in gidişi en çok da Berk Atan’ın işini zorlaştıracak!


Gönül Dağı dizisinden kendi özel sorunları nedeniyle ayrılmak isteyen Gülsim Ali İlhan’a veda vakti yaklaştı… 28 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak olan 65. bölüm ile birlikte Dilek karakteri diziden ayrılacak.

Gülsim Ali İlhan hayranları şaşkın ve neden diziye veda etmek istediğini öğrenmek istiyor. Gülsim Ali İlhan da Bulgaristan göçmeni olan ve İstanbul hayatına alışmış bir oyuncu ve Anadolu’nun ortasında Sivrihisar gibi geleneksel ve muhafazakar bir yaşam tarzının hüküm sürdüğü ortamda, dizi için bile olsa, çok uzun süre kalmakta zorlanabilir.

Sonuç olarak ünlü oyuncu başrolünde yer aldığı, birbirinden başarılı iki sezon geçirdiği diziye veda ederken, Gönül Dağı’nda Dilek sonrası ne olacağı da merak konusu…

Aslında Dilek karakterinin gitmesinin ardından bunun en çok da Berk Atan’ı zorlayacağını söyleyebiliriz. 2 sezondur alıştığı partnerin yerine şimdi kim gelecek? Dilek karakteri gider ama Taner karakterinin hayatına yeni insanların girmesi, yeni olaylar ile Dilek döneminin unutulmaya çalışılması gerekecek.

Gönül Dağı dizisinin üçüncü sezonu için en çok konuşulacak ve tartışılacak konuların başında da Taner’in durumu gelecek.

Senaristler karakteri nasıl şekillendirecek bilinmez ama bunu şekillendirmede Dilek karakterinin nasıl ayrılacağı da önem kazanacak.

Her şartta Taner karakterinde çok başarılı bir iş ortaya koyan Berk Atan’a üçüncü sezonda daha büyük bir yük binecek… Oyuncu, hikayenin sürükleyen karakterlerinden birisinin ayrılmasının ardından artık daha çok göz önünde olacak ve izleyicinin kendisinden beklentisi daha da çok artacaktır.Kaynak