Masumlar Apartmanı dizisi biterken, oyuncular şimdiden kapışılmaya başlandı!


TRT1 ekranında son yılların en başarılı işlerinden birisi olarak yükselen Masumlar Apartmanı için artık veda vakti yaklaştı… İki bölüm sonra izleyicilerine veda edecek olan dizi 24 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan 71. bölümüyle birlikte son kez ekranda olacak.

İki sezonda birbirinden önemli başarılar kazanan, hikayesi ile milyonları etkileyen ve elde ettiği reytinglerle de sektörde bir başarı hikayesi olarak konuşulan Masumlar Apartmanı bitiyor. Böyle önemli bir projede yer alan birbirinden başarılı isimler ise yeni projelerle anlaşmaya başladı.

Daha dizi bitmeden ilk yeni proje anlaşması yapan isim Tansel Öngel oldu… Masumlar Apartmanı dizisine konuk oyuncu olarak katılmasına rağmen, izleyici rolü beğenince Naci karakterinin ömrü uzadı…

Tansel Öngel de kendisini geniş kitlelere tanıtabilecek bu güçlü diziden büyük kazanımlar elde etti. Oyuncunun yeni dizi de belli oldu. Yeniden bir televizyon dizisine başlama kararı alan oyuncu, Kanal D için hazırlanan Hayallerim, Babam ve Sen isimli projeye katıldı.

Berrak Tüzünataç ile Ozan Dolunay ikilisinin başrolde buluştuğu yeni dizi için hazırlıklar son aşamada.. Tansel Öngel’in de katılması ile birlikte dizinin kadrosu daha da güçlendi. Başrolde yer alan Öngel, bir sosyal medya fenomeninin hayatının anlatıldığı hikayede Kadir isimli karakteri canlandıracak ve çekimler çok yakında başlayacak.

Masumlar Apartmanı dizisi finale doğru giderken ikinci anlaşma yapan isim olarak Metin Coşkun dikkatleri çekiyor. Dizinin 69. bölümünde Hikmet karakterinin ölümü ile birlikte usta oyuncu da başından itibaren yer aldığı projeye finalden önce veda etti.

Metin Coşkun, 2 sezon süren ve etkili sahnelerle büyük katkı yaptığı bu dizinin ardından yeniden sete çıkıyor. Yakında çekimleri başlayacak olan Barış Akarsu’nun hayatının anlatılacağı filmde ünlü oyuncu da var…

İsmail Ege Şaşmaz, Aslı Bekiroğlu, Şafak Pekdemir ve Burak Satıbol ile birlikte filmin kadrosunda yer alan Metin Coşkun, 28 yaşında hayatını kaybeden ünlü rock müziği şarkıcısı Barış Akarsu’nun dedesi rolünü canlandıracak.

4 Temmuz 2007 yılında Bodrum’da geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitiren Barış Akarsu, şarkıları ile hala dillerde ve bu film ile birlikte de onu tanımayanlar da tanıma fırsatı elde edecek.

Tansel Öngel ve Metin Coşkun ikilisi de zorlu bir projeden çıktıktan sonra, şimdi yakın zamanda başlayacak olan yeni projelerine hazırlanıyor.Kaynak