Kadir Ezildi’nin Koltuğu Sallanıyor! Masterchef Tahsin Küçük Şef Kapımda Yarışmasıyla Rakip Oldu! Başvurular Buradan!


Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim’i zor günler bekliyor çünkü en az Kadir Ezildi kadar hareketli ve sempatik Tahsin Küçük de ekranlara taşınıyor.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim’i zor günler bekliyor çünkü en az Kadir Ezildi kadar hareketli ve sempatik Tahsin Küçük de ekranlara taşınıyor.

Gözden kaçırmayın“Disney Plus Bir Hayal Kırıklığı” Dediler! Hangi Ünlü İsimler Üzülecek? Neler Oluyor Ve Neler Olacak?

Masterchef Türkiye 2021’in unutulmaz yarışmacılarından Tahsin Küçük Show Tv’nin yeni yarışması Şef Kapımda’yı sunacak. 

Tahsin Küçük’ün sunacağı yemek programı Şef Kapımda merak uyandırırken, Kadir Ezildi’nin de rakipsiz ve dolayısı ile rekabetsiz günlerinin geçmişte kalacağı ve zorlu bir döneme gireceği anlaşıldı.

MasterChef Tahsin Küçük kimdir, kaç yaşında, O Ses Türkiye ödülü neydi? Tahsin Küçük, O Ses Türkiye'de kazanan isim oldu!

Geçen sene Masterchef Türkiye yarışmasında son 3’e kalan Tahsin Küçük halen hafızalardaki güncelliğini yitirmeden şimdi de yeni programa başlıyor. Yarışmadaki eğlenceli tavırları ile hatırlanan Tahsin Küçük’ün Show Tv’de sunacağı programın da başarısına kesin gözü ile bakılıyor.

Eğlenceli isim Tahsin Küçük, yarışmada mutfaklara konuk olarak, mevcut mazlemeyle en ekonomik şekilde en lezzetli yemeklerin nasıl yapıldığını gösterecek.

 Şef Kapımda Başvuru Formu Nerede? Nasıl Başvuru Yapılır? Şartlar Neler? soruları ise merak edilmeye başlandı.

Tahsin Küçük kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef Tahsin Küçük elendi mi?

 Öncelikle Şef Kapımda yarışmasına başvuru yapmak için 18 yaş ve üzeri olmalısınız.

Şef Kapımda başvuru formu ise Show TV resmi internet sitesinden bulunabilir. Başvuru formunu kişisel bilgilerinize göre doldurun ve dönüş yapılmasını bekleyin çünkü formunu resmi internet sitesinde eksiksiz doldurduktan sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçecekler.

https://www.showtv.com.tr/basvuru/sef-kapimda

MasterChef yarışmacıları 50 bin TL'lik ödül için 'O Ses Türkiye'de şarkı söyledi! İşte kazanan isim... - Magazin HaberleriKaynak