Baba Dizisi Asıl Şimdi Başlıyor! “Balkon Konuşması” Göndermesi İle Başladılar Yapacaklarına! Kadir Başlıyor Oyuna!


Ekranlarda büyük bir iddia ile başlayan dizi, sessiz ve sakin ilerlerken, “bekleneni vermedi” diye eleştirenleri pişman edecek bir sürece ve dolayısı ile asıl hikayesine başlıyor…

Ekranlarda büyük bir iddia ile başlayan dizi, sessiz ve sakin ilerlerken, “bekleneni vermedi” diye eleştirenleri pişman edecek bir sürece ve dolayısı ile asıl hikayesine başlıyor…

Show TV’nin başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Ay Yapım imzalı yeni dizisi Baba, bir “Haluk Bilginer” etiketinden olan beklentileri boşa çıkartmayacak.

Hikayedeki karakterin oturması ve yaşanan yeni gelişmelerle Baba dizisi tüm yazılı ve sosyal medyada da  “asıl şimdi” diyerek start aldı.

Geçtiğimiz hafta 11. Bölümüyle ekrana gelen Baba’da Emin’in ortanca oğlu Servet ailesinin mal varlığına göz dikmiş yaptığı hatalardan değil de, haksızlığa uğradığı algısı ile babasından ve ailesinden öç alma isteğiyle baş düşmanları Ferit Karaçam ile anlaşma yapmıştı.

Gözden kaçırmayın

Yok Böyle Müjde! Pişmiş Kelle, Gırgır, Lombak, Penguen! Disney Plus Noktayı “Yeraltı Öyküleri

Yok Böyle Müjde! Pişmiş Kelle, Gırgır, Lombak, Penguen! Disney Plus Noktayı “Yeraltı Öyküleri” İle Koydu! Dizi Oluyor…

Anlaşma doğrultusunda şirketin hisselerinin peşine düşen Servet, Kadir’in nezarethanede, ailesinin de kardeşinin yanında olmak için evden ayrılmasını fırsat bilerek senetleri babasının kasasını açarak ele geçirmişti.

SON BÖLÜM “BALKON KONUŞMASI” GÖNDERMESİ OLARAK SOSYAL MEDYADA YANKILANMIŞTI!

Baba dizisinde aksiyon asıl şimdi başlıyor! Kadir, Servet’in ailesine yaptıklarına öyle bir karşılık veriyor ki! 10

Bu hamle sonrası ile de İstanbul’a gelip kendilerine kalan servetin büyüklüğüyle sarhoş olan Servet’in, bir “balkon konuşması” edasıyla yaptığı konuşma ise sosyal medyada birilerine “gönderme” olarak yorumlanmış ve alkış almıştı. Hatta birçok magazin sayfasında da bölüm bu tanımlama ile aktarılmış ve altı çizilmişti.

Bu malum görüntü ile ayrıca bir hayran kitlesi edinen dizide bu yoruma özellikle sebep olan ise Servetin mağdur edebiyayındaki “Siz beni hiçbir zaman kabul etmediniz. Her yaptığım olay oldu, her söylediğim battı size. O yüzden ben de bir karar verdim. Artık hesap zamanı. Sizi kendimden kurtarıyorum. Sadece kendimden değil, korktuğunuz ne varsa hepsinden kurtarıyorum. Bundan sonra bu ev, bu arabalar, o holding, şu bavullar dışında gördüğünüz görmediğiniz ne varsa hepsi benim. Tüm kontrol bende. Ha biz bu hayatı bırakmak istemiyoruz diyen varsa ayağıma gelecek, elimi öpecek.” sözleri olmuştu.

Bunun üzerine bir anda kendilerini bavullarıyla sokakta bulan Saruhanlı ailesi başlarında babaları Emin ve Kadir’in olmaması nedeniyle ne yapacaklarını şaşırmıştı.

Heyecanlı bir sahneyle sona eren dizinin yeni bölümüyle ilgili ilk fragman geçtiğimi gün yayınlandı ve Kadir’in nezarethanede olduğunu öğrenen Emin’in, oğlunu görebilmek için karakolda olay çıkardığı görüldü. Nezarethaneden çıkan ve Servet’in ailesine yaptıklarını öğrenen Kadir ise soluğu köşkte alarak son sözü “Benim ailemden uzak duracaksın!” oldu.

Baba dizisi yeni bölümüyle 10 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Baba yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baba 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baba 2. bölüm fragmanı izle! | Haberler Ankara - Ankara Haber - Son Dakika Ankara HaberleriKaynak