Mevcut Yaz Dizleri Sınıfta Kaldı! Seversin, Gizli Saklı Ve Senden Daha Güzel… Biri Farklı!

[ad_1]

Mevcut dizilerin sezon sonu finali ile Yaz Dizileri de birer birer yayına başladı ancak ortaya çıkan sonuç ise şaşırtıcı oldu.

Kanal D ekranında Haziran ayının başında Seversin dizisi başlarken Haziran ayının ikinci haftasında ise Senden Daha Güzel ve hemen ardından da Gizli Saklı dizileri Fox TV ekranında yerini aldı.

Beklenildiği üzere üç dizi de romantik komedi tarzı hikayelere sahip ancak bir farkla…

Gizli Saklı dizisi biraz polisiye tadında olsa da açıkça belli ki hız kazanan romantiim ile bir romantik komedi hikayesi. Ve tam da bir ezber olarak tanıtım fragmanında da kullanıldığı üzere “bir dalaş” ile başlayanlardan.

Senden Daha Güzel dizisi ise tamamen yine diğer bir ezber olan idailist bir genç kadın ve bir “Can Yaman klasiği” çapkın erkek buluşması konulu bir romantik komedi olarak yerini aldı.

Senden Daha Güzel”den yeni tanıtım yayınlandı

Bu iki dizi de iyi denilemeyecek ancak kötü de olmayan ortalama bir reyting ile başladı ve aynı şekilde devam ediyorlar ancak yaza damga vuramayacakları şimdiden belli oldu.

Zira hikayelerini bir nevi kopyala yapıştır şeklinde; Erkenci Kuş, Sen Çal Kapımı ve Afili Aşk’tan almış olsalar da, sezon sonuna kadar şans verilse de bu modanın en iyi örnekleri olan bu dizlerin yanında sadece bir “taklit” olarak kalacaklar gibi.

Ancak üç dizi arasında en iyi partner uyumunu yakalayan ve daha samimi ve sıcak kareler yakalayan Seversin dizisi çok daha kötü bir reyting sonucu elde etti. İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrollerinde olduğu dizi ikinci haftada gerileyen reytingi ile şaşırttı. Çünkü daha önce yine bir yaz dizisi ve romantik komedi olarak başlayan ancak sonrasında senarist kurbanı olan “Aşk Mantık İntikam” gibi farklı bir konuya sahip.

Seversin dizisi konusu nedir? Seversin dizisi oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

Yasak Elma'da Kalanlar Ve Gidenler İfşa Oldu! İşte Gidecek Ve Kalacak Oyuncular....

Yasak Elma’da Kalanlar Ve Gidenler İfşa Oldu! İşte Gidecek Ve Kalacak Oyuncular….

Dizi de ne “seksi ve çapkın” erkek figürü var, ne de alışılmış daha doğrusu daha önce işlenmiş bir konu var. Ancak aldığı düşük reytingler şaşırtıcı oldu. Neden ilişkin yapılan yorumlar arasında ise Burak Yörük’ün özellikle de medyaya servis edilen kavga haberi sonrası topladığı tepkiler ve algılar olduğu sonuçları yer aldı.

Sonuç itibari ile her durumda bu üç dizinin de öyle veya böyle yaz döneminin baskın şekilde öne çıkan yapımları olmayacağı belli oldu.

 

[ad_2]

Kaynak