Senden Daha Güzel gümbür gümbür geliyor! Daha başlamadan TT oldu!


TelevizyonGazetesi.com / Detay- Belli ki bu yaza damgasını vuracak romantik komedilerden biri Fox TV’de ekrana gelecek Senden Daha Güzel olacak. Kendisini başarıya ulaştıracak formülün her türlü unsurunu barındıran Senden Daha Güzel bu akşam ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Dizi daha ekrana gelmeden Twitter’da TT oldu.

Başrollerinde geçen yaza damgasını vuran Baht Oyunu’yla büyük bir çıkış yapan Cemre Baysel ve Burak Çelik’in yer alacağı Senden Daha Güzel dizisi bu akşam ilk bölümüyle Fox TV ekranında olacak. Cemre Baysel geçen sene başrolünde yer aldığı Baht Oyunu dizisindeki şaşkın ve sevimli halleriyle herkesin kalbine taht kurmuş ve romantik komediler için ne kadar uygun bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştı.

Senden Daha Güzel’in Cemre Baysel’den sonraki en büyük silahı senaristi olan Ayşe Üner Kutlu. Başarılı senarist tüm dünyada inanılmaz bir üne kavuşan Sen Çal Kapımı dizisinin arkasındaki başarı sırrıydı. Dolayısıyla Ayşe Üner Kutlu’nun benzer bir performans sergilemesi bekleniyor.

Dizi, bu iki isim bir araya gelince öylesine büyük bir heyecan yarattı ki daha ekrana gelmeden sadece Türkiye’de değil birçok başka ülkede Twitter’da TT oldu. İzleyiciler Twitter’da yaptığı paylaşımda bu akşamı nefeslerini tutarak beklediklerini söyledi Ve en sonunda bugün diziyle kavuşacakları için mutluluklarını dile getirdi.

Büyük bekleyiş sona eriyor ve Senden Daha Güzel bu akşam başlıyor. Bu akşam saat 20:00’de ilk bölümüyle Fox TV ekranında olacak Senden Daha Güzel’in hikayesini bir kez daha hatırlayalım:

Efsun Gaziantep’te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte mutlu mesut yaşamaktadır. 21 yıl önce onları terk eden ve o zamandan beri görmediği annesi Pervin’den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir kez görüşmek istemektedir.

Pervin’in gönderdiği şoför Kaan’la İstanbul’a gelen Efsun, büyük bir sürprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren şoför doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun’un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.Kaynak