Herkes Birce Akalay ve Miray Daner’i konuştu ama Kuş Uçuşu’nda bir başka oyuncu geri planda kaldı!

[ad_1]

Netflix’te yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay ve Miray Daner başrollerde yer alıyor. Dizinin yayına alınmasının ardından kısa sürede sosyal medyanın gündemini kapladığını ve büyük de ilgi gördüğünü belirtmemiz lazım.

Özellikle Birce Akalay hayranları ünlü oyuncunun Lale karakterindeki performansını bir hayli beğendi. Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol ikilisinin buluşması açısından da birçok izleyici için Kuş Uçuşu etkileyici bir proje oldu.

Ancak dizide asıl dikkat çeken ve izleyenleri de sarsan karakter Aslı oldu. Miray Daner, karakteri o kadar başarılı şekilde canlandırdı ki, herkesin önüne geçmeyi de başardı. Miray Daner’in bu güçlü çıkışı sosyal medyada da hala gündem olmaya devam ediyor.

Kuş Uçuşu dizisinde Birce Akalay ve Miray Daner’in bu kadar öne çıkmasına rağmen, bir başka ünlü isim ise biraz geri planda kaldı. İrem Sak’tan bahsediyoruz. Dizide Müge Türkmen karakterini canlandıran oyuncu, yine iyi bir performans ile tatmin edici bir oyunculuk ortaya koydu.

İrem Sak, Kuş Uçuşu’ndaki rolüyle çok gündem olmasa da hayranları, onun başarılı bir iş çıkardığını düşünüyor.

Yalan Dünya dizisiyle büyük popülerlik elde eden İrem Sak, ayrıca Güldür Güldür Show programında da skeçlerdeki başarısıyla çok konuşuldu.

Komedi rollerini başarıyla sergileyen İrem Sak’ın dram performansında hem Bir Aile Hikayesi dizisi hem de Çukur’daki rolleri çok şey anlattı. Özellikle Çukur dizisindeki Seren Erdenet karakteri oyuncu adına çok başarılı bir sunum olmuştu.

Kuş Uçuşu dizisi dışında İrem Sak hayranları en çok da dijital dizi Modern Kadın’ı merak ediyor. Çünkü dizinin senaryosunu yazan da kendisi. İrem Sak hem yazdı hem de başrolünde yer aldı ve kadınlara yönelik olarak büyük merak uyandıran bir proje ortaya çıktı.

Tims & B şirketi tarafından yapımcılığı üstlenilen Modern Kadın dizisi heyecanla bekleniyor. Ayrıca ünlü oyuncunun yeni sezonda yine bir televizyon dizisinde yer alma ihtimali de bulunuyor.

[ad_2]

Kaynak